Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez? Ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Ha tetszik egy fiú, és kiderul, hogy én is tetszek neki, egyszeruen nem érdekel uttána már a fiú, ez miert van?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem szereted saját magadat, és amikor valakinek ez a nemszeretem személy - te - tetszeni kezd, lenézed az illetőt.
2021. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Férfiként ezt sok nőnél tapasztaltam. Mert az kell amit nem kaphatsz meg.
2021. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezotéria? Valamiről lemaradtam? XD
2021. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Ez igaz szerintem is, pl most van egy fiú aki "tetszik" es egyenlőre meg nem beszeltem vele meg semmi ilyen, da ha ide álna elém hogy én is tetszek neki, nekem egyszerűen nem kellene..
2021. nov. 30. 23:22
 5/9 anonim válasza:
41%
Mert csak a teste tetszik.
2021. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy normális.
2021. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Félsz belevágni a kapcsolatba.
2021. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen lány ismerősöm. Sokáig nem volt ezért párkapcsolata. Most 27 évesen van az első komoly kapcsolata. Sokáig az elérhetetlen vagy túl magas státuszú pasikat hajtotta, mert kaland volt meghódítani őket, de amint sikerült, a kaland, kihívás megszűnt. Neki nagyon nagy elvárásai voltak a pasik hírneve és státusza iránt. Lehet, hogy neked is lejjebb kéne adnod az elvárásaidból, illetve megvizsgálnod, hogy nem-e idealizálod túl a pasikat. Az utóbbi esetben lehet az, hogy amint megismered, hogy ő is csak ember, akkor már nem érdekes annyira, mint mikor túlidealizáltad és mész a következő ideál felé. Szóval rajtad múlik, hogy tovább várod-e a szőke herceget vagy beéred-e egy férfival, akinek lesznek hibái úgy, ahogy te sem vagy tökéletes.
2021. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem állsz készen a kapcsolatban?

Túl sok az önértékelési problémád?

2021. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!