Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba, de bonyolult a helyzet, tanácsok?

Figyelt kérdés
Szóval.. A legjobb barátom fiú, ahogy én is. Szeretném elmondani neki, hogy mit érzek, de nem tudom hogy fogadná. Nem is tudom, hogy "szerelem"-e, nem vonzódom szexuálisan más férfiakhoz, hozzá sem szexuálisan vonzódom, de ezt nem igazán tudom megfogalmazni. Mostanában elkezdett távolodni tőlem semmitmondó okokkal, ezért is gondoltam arra, hogy ha most elmondom nem sokat veszíthetek. Nem szeretném teljesen elveszíteni azzal, hogy ezt elmondom neki, de már nem tudom magamban tartani, tehetetlenül kapálódzok és azt remélem, hogy ha elmondom, akkor megérti azt, hogy miért ragaszkodom hozzá ennyire. Valakinek van ilyesmi tapasztalata, vagy tippje, hogy mit és hogyan kéne lépnem?

2021. dec. 3. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A barátod az ellenkező nemet, vagy a fiúkat keresi?
2021. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű ez a téma, én a helyedben inkább kapásból passzolnám, mert arra gondolnék hogy valamit megérzett ezzel kapcsolatban.

Mivan ha elmondod neki ezt és k..ra nem úgy kezeli a dolgokat ahogy gondolod, tehát vissza sem utasít, hanem mindenkinek elmondja hogy homokos vagy stb....ez így nem okés.

2021. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös ismerőseink, így az utóbbi dolog az nem annyira kivitelezhető számára. Nagyon bizalmas kapcsolatunk volt, most régi haverokkal tölti minden szabadidejét így én kiszorultam. Nem tudom megmondani, hogy lányokhoz/fiúkhoz vonzódik-e, ez nem látszik rajta, de nem is azért szeretném elmondani, hogy viszonozza, csak hogy megértse azt, hogy mit miért mondtam. Pár hónapja még törődött velem, vagy legalábbis kimutatta, egy ideje pedig már nem annyira, most meg elérkezett az is, hogy nem is keres szinte.
2021. dec. 3. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki. Végülis ahogy leírtad, mit veszíthetsz?
2021. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de valamit nem èrtek.Nem tudod, hogy a fiúkat vagy a lányokat, vagy mindkettőt szereti-e?

Ha te szerelmes lettèl belè, akkor mièrt olyan idegen, ha azt szeretnèd hogy viszonozza.

Ne lègy tolakodò, de legyèl nyìlt ès tedd meg, hogy elmondod neki mit is èrzel!Saját magadon segìtessz vele.

Ha negatìv választ kapsz, akkor tudni fogod mi is a helyzet, de mèg vèletlenül sem èld ezt csalòdáskènt.Mert minek?!Ha meg pozitìvat, akkor mindenki happy

2021. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogy áll a dologgal, nem attól félek, hogy nem viszonozza, hanem attól a reakciótól, hogy rögtön ott hagy, teljesen elfelejt, letilt mindenhol és soha többé nem láthatom, nem ölelhetem meg, sosem hallhatom már a hangját. De már így is közel vagyunk ehhez, így elmondom neki, ha nem akkor nem, az igenbe nem gondoltam még bele
2021. dec. 4. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég sok idő eltelt azóta, amióta elkezdődött ez az egész.. Nem beszéltem vele egy ideje, és mivel mindig elérhetőnek láttam töröltem mindenhonnan. Bár, nem azért nem beszéltünk, mert ezt mondtam, vagy mert így érzek. Már nyár eleje óta távolodni kezdett, októberre alig beszéltünk mostanra, nem tudom mi járhat a fejében rólam. Ha valaki ebben a helyzetben lenne, vagy bármi hasonlóban akkor.. nem is tudom, döntsön úgy ahogy jónak látja, de mindenképpen az legyen a szeme előtt, hogy ne veszítse el azt az embert, akire számíthat, az érzései miatt. Én sem vártam viszonzást, csak azt a jó barátot, akire szükségem volt, vagy akire már szinte a családomként tekintettem. Legyetek jók, küzdjetek azért akit szerettek és ha azt gondoljátok megéri maradni, akkor ne tegyetek máshogy
2022. jan. 10. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!