Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?Egyszerűen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Egyszerűen nem tudom elfelejteni.Bővebben lent. 16l

Figyelt kérdés

Na szóval,én ezt a fiút már nagyon rég óta ismerem,jóba is voltunk,egy baráti társaságba voltunk/vagyunk.Nagyon jóba lettünk,azt vettem észre,hogy egész nap vele beszélek,este és reggel neki irtam előszőr és nagyon sok dolgot megosztuttunk egymással.Először Ő érzett irántam többet mint barátság,de ezt én akkor még nem tudtam hoga tenni.Aztán amikor bejött az online és nem láttuk egymást minden nap elkezdett nagyon hiányozni és rá ébredtem hogy szükségem van rá.Ő is így érzett és bevallottuk egymásnak hogy mit érzünk.Azt hittem hogy minden jól megy amikor egyik napról a másikra távolságtartó lett velem és nem válaszolt az üzeneteimre..Nagyon szomoró voltam de ezt felváltotta a düh és egy picit bunkón elküldtem egy melegebb éghajlatra..Egy ideig nem besztünk aztán megint elkezdtünk jóba lenni,de folyton belém kötött és a szavai nagyon bántottak..Elballagtunk,és én próbáltam neki írni de nem írt vissza és minden platformon blokkolt/tiltott úgy hogy én semmit sem tettem..A testvére az egyik legjobb barátnőm és megkérdezte tőle hogy miért csinálja ezt velem,neki azt mondta hogy kiszeretett belőlem és ezzel lezarta a beszélgetést,de ezt ennyivel el lehet intézni?Legyen olyan nagy fiú hogy ne futamodjon meg a problémák elől hanem nézzen szembe velük és mondja a szemembe..Az érzéseim nem változtak iránta,és szeretnén megtudni az igazat,mert valahogy érzem hogy nem csak ennyi..

Minden nap látom Őt mert a házunk elött megy el a suliba.. És legtöbbször némán elmegyünk egymás mellett,és mond valami köszönés félét,a szemembe nem néz bele hiába akarom a szemkontaktust felvenni.Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből,valami össze köt vele de meg nem tudom mondani hogy micsoda..

Kérlek adjatok valami tanácsot mert én ezt már nem birom.



2021. dec. 19. 23:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megint hisztizel.

Ennyi dráma után hogy csodálkozhatsz, hogy nem kellesz a kiszemeltednek?

2021. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!