Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13, 14, 15, 16 éves Fiúk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13, 14, 15, 16 éves Fiúk, nektek bejön ha egy lány ért fiús dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Pl autószerelés, érdeklik az autómárkák, vonatok, vagy csak egyszerű szerelés, vagy akár foci, vagy focizik?...

Vagy emiatt nem kell ezeket szeretnem??



2021. dec. 29. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön
2021. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki csak azért imitálja azt, hogy szereti ezeket a dolgokat, hogy imponáljon, akkor az előbb-utóbb úgyis kiderül. És nem jó kezdés rögtön hazugsággal indítani egy ismerkedést.

Inkább önmagadat add mindig, és előbb-utóbb meg fog találni az a fiú, aki olyan személyiséget keres, mint amilyen a tiéd 🙂

Egyébként valóban tud imponáló lenni, ha egy lánynak vannak fiús vonásai is, én például szeretem ha kicsit lazábban, fiúsabban öltözködik valaki. De ez csak én vagyok.

2021. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az hogy imponáló, de kapásból van közös téma, ami eléggé meg tudja dobni az ismerkedést. Azt viszont vedd figyelembe hogy nem minden fiú szereti ezeket a "fiús" dolgokat.
2021. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még válaszok;)!
2021. dec. 29. 22:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor csinálj valamit, ha szívből csinálod.


Nekem bejönnek a zenész csajszik, de nem várom el senkitől hogy miattam kezdje el.

2021. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Értem, de ha én tényleg szeretek ilyen "fiús" dolgokat csinálni akko ezt akár egy kapcsolatban mondhatom/"eröltethetem" h pl én szerelek meg vlmit...?

Ez bejön a pasiknak?!

2021. dec. 29. 22:53
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

"Értem, de ha én tényleg szeretek ilyen "fiús" dolgokat csinálni akko ezt akár egy kapcsolatban mondhatom/"eröltethetem" h pl én szerelek meg vlmit...?"

Igen.

" Ez bejön a pasiknak?!"

Akkor mégsem.

Könyörgöm ne azért csinálj/" szeress" valamit, mert az bejön másoknak vagy sem. Ezt értsd meg.

2021. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit se befolyásol.
2021. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kőszönöm, csak azért mert van egy baráti köröm, amiben vannak fiúk is és ők nahyon csodálkoztak h egy lámpa füzérbe elsőre beletettem jól az elemeket és olyanokat mondtak h -ezermester- me -hogy megy neki-..
2021. dec. 29. 23:29
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze te ismered őket... De nekem úgy tűnik, hogy ezeket nem komolyan mondták, csak viccelődtek. Mert az, hogy kicseréltél pár elemet, közel sem mondható férfias munkának, ezt bárki meg tudja csinálni.
2021. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!