Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egytalán nincs esélyem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egytalán nincs esélyem? Mit tegyek hogy megszeressen?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 9. óta tetszik, haverok vagyunk, szoktunk beszélgetni, sokat ülünk egymás mellett. Okos, kedves, vicces, művelt és idén elkezdett egyre nőiesebben öltözni ezért most még jobban bejön.

Most 11.-esek vagyunk. Pár hónapja elhívtam randira, de visszautasított. Ezek után pár napig alog szólt hozzám és nagyon rideg volt velem. Aztán felajánlottam, hogy nyáron ő meg még pár haverunk eljöhetne a balatoni nyaralonkba, de erre is azt mondta nem nagyon fog nyáron ráérni, mert dolgozni akar. Amikor a téli szünetben elutaztunk külföldre még ajándékot is hoztam neki. Aztán egy pár napja amikor rádölt a padra elkezdtem simogatni a hátát de elhúzódott. Azóta nem szól hozzám, és mindig más mellé ül, ennegem ignorál. Ma megkérdeztem hogy mi a baja és azt mondta túl közvetlen vagyok vele. Most nincs esélyem? Miben kéne változnom ?



2022. jan. 12. 17:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, mindig ő jár a fejemben és rosszul esik ha nem beszélünk, de rajta nem látom hogy hiányolna. Hogy szerezzem meg?
2022. jan. 12. 17:38
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezen a ponton már nem tudsz mit tenni.
2022. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarlak elszomorítani de ha ezek után te még azt gondolod hogy van esélyed egy nála akkor baj van🤦‍♀️

Szerintem elég érthető jeleket adott a lány, de te csak csináltad tovább és persze hogy már nem keresi a társaságod

2022. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Leirtak alapján tényleg túl sok vagy. Megoldás ha nagyjából kezdessz megbarátkozni a hiányával mert minnél előbb kezded és egyedül vagy a saját kis haveri/baráti társaságodban élvezni az életed és minnél kevesebbet lógsz a nyakán annál előbb kezd majd rád felfigyelni vagy ujra felfigyelni ha már esetleg előtte is felkeltetted volna a fantáziáját. Röviden tömören 2 lépést előre, egyet vissza, oké haladtál elsőre 3-at,4,et talán mégtöbbet most 1 kicsit vissza, foglalkozz magaddal amivel szeretsz, boldoggá tesz, persze attól még 1-2 dologba elhivhatod hogy mondjuk kisérjen el vagy ha ráér csatlakozhat xy dologhoz a lényeg hogy azér együtt is legyetek akár baráti társaságban, de ha tudod elkülöniteni a többiektől ugyis jó ahol csak ketten érik köztetek a kémia, ami kémiához meg flörtölnöd is kell vagyis hosszu szemezés, lassan beszélsz, nagyon közel vagytok egymáshoz, mint a filmekben a tipik csók előtti jelenetek és ugye legyél kicsit elérhetetlenebb. Csak képzeld el magadból kiindulva, mert ugye az emberek csak azt értékelik amiért nekik is meg kell dolgozniuk és így amig a lánynak kb 2 szavába tellne és te már ugranál is mindenhova addig nem vagy tul értékes a szemébe és amig ez nem változik addig nem is leszel. De még talán van visszaút.

Hajrá

2022. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen jelezte, hogy nem viszonozza az érzéseidet. Nem hinném, hogy lenne esélyed ezek után.
2022. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Még utóirat hogy 1 kis reményt is adjak, lányoknál nem minden jelent nemet, a legtöbb csak annyit jelent hogy még nem, de ha változtatsz 1-2 dolgot akár még sinen is lehetsz
2022. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Kezedet letörtem volna a lány helyében, hogy csakúgy a semmiből simogatni kezdesz... Főleg miután többször is jelezte, hogy nem kölcsönösek az érzések. Mit kéne csinálnia szerencsétlennek, hogy felfogd nem érdekled??
2022. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
a remény hal meg utoljára... ez mindig igaz csak sokszor ront a helyzeten. Ha látja hogy másokkal esetleg más lányokkal jól szórakozol akkor lehet egy idő után felkelted a figyelmét. hallgass a 4. válaszolóra szerintem jót mond!
2022. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjad már békén szerencsétlent, nem kellesz neki! Ne reménykedj, nincs esélyed! Ne zaklasd!
2022. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

Igazából nincs felszedhetetlen nő csak tudni kell adott szitukra reagálni.

Túl közvetlen vagy ez true , de rosszul vagy közvetlen . Ebben az esetben picit furán hangzik de tudod akkor , hogy kiket kedvel kiket kevésbé. Kezdj ki azzal a lánnyal akit nem nagyon csíp! Miért ?

Mivel akkor ha barátként is de féltékenység lesz rajta úrrá és átgondolja a barátságot. Amit mivel olyannal kezdesz akit utál nem fog elengedni.

Későbbiekben újra próbálkozhatsz nála majd 1-2 hónap múlva , teszem hozzá jobb esélyekkel , mivel az önbizalmát is picit megnyirbálod így veled szemben.

Lehet hülyeségnek tartják de nekem bevált anno :D

2022. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!