Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan segítsek a barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Ma este elmondta hogy otthon bántják. Verik. Mondtam neki hogy nálunk nyugodtan maradhat meg ha kell én is elmegyek hozzájuk de azt mondta hogy az rossz ötlet lenne mert akkor engem is bántanak. (Őszintén engem nem érdekel ha megvernek az már inkább ha a csajomat.) Mondtam neki hogy nem lesz semmi baj de szerintem ő nem hiszi ezt el! (Ezt a beszélgetésünk 1 órája volt.) Azóta nem eszik semmit csak sír. Nem tudom milyen lehet most mert én nem voltam még ilyen helyzetben. Már csak holnap marad mert hétfőn suli. Nem tudom hogyan segítsek neki.

Mind a ketten 16 évesek vagyunk.



2022. jan. 15. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

Sajnálom :/ nehéz ilyenkor barmit mondani :/ rosszkor vagy rossz helyen. Családsegítő kene a csajoknak meg normalis körülmények! Kicsi vagy meg nagyon Te is!


A saját erdekedben keress egy olyan csajt, aki nem ilyen körülmények között él!

2022. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: De nagyon szeretem.
2022. jan. 15. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segítséget kéne kérnie vagy éppen neked, egy felnőttől. Akár egy családtagtól is, neki hátha nagyobb a befolyása a családi ügyekben.
2022. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld elérni az osztályfőnökét, vagy egyéb barátait, akik tudnának segíteni.
2022. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendőrség! Gyorsan!
2022. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanár, osztályfőnök, igazgató segítsége! Vagy szólj a szüleidnek, esetleg az iskola pszichológusnak, az segíthet!

Próbáld meg jobb kedvre deríteni, tereld el a figyelmét valamivel!


Őszintén remélem, hogy megoldódik majd a probléma! Sok szerencsét!💕

2022. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elszállásolni, ameddig lehet, ezalatt pedig legyél a mentális támasza, illetve tegyél feljelentést.
2022. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!