Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem, de ignorál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, de ignorál?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régóta ismerjük egymást és sajnos vagy nem sajnos már egy ideje szerelmes vagyok belé, de akármikor rákérdezek nála(chaten) hogy nincs e kedve találkozni mindig témát vált és ignorálja a kérdésem. Nagyon rosszul esik ez a nyilvánvaló elutasítás az oldaláról és nem tudom hogyan tudnék magamon könnyíteni, hogy ne csak rajta kattogjak és ne érintsen meg ennyire

(Azt viszont nem értem, hogy miért ír ha nem szeretne találkozni)


18\L



2022. jan. 21. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Fél talizni,ennyi.
2022. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akar talizni, akkor nem kellesz neki. Ennyi.
2022. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ez azt jelenti hogy kedvel, de nem akar tőled semmit. Tudod, friendzone. Ha nem tudod magadban elrendezni hogy csak barátként tekints rá akkor szakítsd meg a kapcsolatot, akkor könnyebb lesz elengedni.
2022. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
El kell fogadni, hogy nem jössz be mindenkinek. Mint ahogy neked se jön be mindenki.
2022. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!