Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes belém vagy csak barát vagyok számára?

Figyelt kérdés

Hellou, van egy srác, egy osztályba járunk. Amikor még nem egy osztályba jártunk akkor már kiderítette a nevem a haverjaival, nagyon sokat nézett szünetben, rám mosolygott. Most, hogy megbukott évvégén így egy osztályba kerültünk. Jóba is lettünk sokat beszélgettünk és találkoztunk is suli után. Aztán ez tartott egy honapig majd egy durva 3 hónapig nem beszéltünk egy szót se. De az alatt a 3 hónap alatt, folyamatosan nézett, mosolygott rám csillogó szemekkel, ha ment ki a teremből még utoljára rám nézett, ha jött be a terembe ugyan ez. Ha elmentem elöttük és ott voltak a haverjai mindig így jeleztek neki, hogy figyeljen.(Ezek egyébként még mindig csinálja). Majd most megint elkezdtünk beszélgetni, meg találkozni. Amikor utoljára találkoztunk suli után sikerült úgy kihívnom, hogy amikor írtam neki éppen játszott a gépén. Pár napja majdnem 3órát beszélgettünk írásban miközben játszott. Amikor találkoztunk akkor meg egyáltalán nem telefonozott pedig sok üzenetet kapott.


Szóval szerintetek csak barátnak tart, vagy több vagyok neki mint szimpla barát? Nem tudom eldönteni, szóval légyszíves segítsetek!:)



2022. jan. 28. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Végig sem olvasom, bejössz neki.
2022. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval foglaljuk össze.

- Csillogó szemekkel néz

- Kideríttette a haverjaival a neved

- Mikor veled van, békén hagyja a mobilját és veled foglalkozik

- 3 hónapon át folyamatosan téged bámult

Szerintem elég egyértelműen bejössz neki.

2022. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem barátként tekint rád.:)
2022. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 koloshortos ***** válasza:
0%
Szerintem keríts értelmiségit. A bukott szamarat meg hanyagold.
2022. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kár volt feltenni a kérdést. Egyértelműen bejössz neki! 😉
2022. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!