Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hagyjam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagyjam vagy írjak rá mégegyszer? És ha igen mi mást kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés
Bekövettem egy fiút instán(vissza is követett, még nem láttam élőben). Egy hét múlva rá írtam, hogy melyik suliba jár. Pár perc múlva vissza is írt és tök rendesnek tűnt. Aztán másnap, este fél 7-kor megkérdeztem tőle, hogy: mi jót csináltál ma? És nem válaszolt, de azt láttam hogy belikeolt egy képet amit akkor tettek ki az instára és megjelölték. Reggel 8-kor kitöröltem az üzenetet.

#írás #kitörlés #tetszik #insta ismerkedés
2022. febr. 9. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell törölgetni az üzeneteket, én ezt annyira nem értem 😭

Majd ha ideje lesz válaszol rá, de így az esélyét sem adod meg...

2022. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes...
2022. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, meg kellett volna kérdezned, hogy van-e kedve ismerkedni, beszélgetni, még mielőtt megkérdezed, hogy mi jót csináltál ma. Talán ezt nem késő pótolni, megkérdezhetnéd, hogy: Ne haragudj, egyébként van kedved ismerkedni/beszélgetni?
2022. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy írd le neki mégegyszer, vagy keress mást. (Mondjuk azt én sem értem, hogy miért kellett törölni.)
2022. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!