Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem lehet még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet még?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon meg tetszett nekem még tavasszal. Tudjátok ő nem olyan mint a legtöbb lány manapság (nem öltözik úgy mint egy **** és nem hordja az orrát az egekben) ezért nagyon tetszett. Szerencsére az egyik haverom már vele járt haza felé suliból (mármint a lány csak egy pontig ahol is a szülei felveszik mivel ingázik)ezért tudtam úgy intézni a dolgokat, hogy én is velük tartsak. Minden jól alakult,és hallotam lány barátaimtól, hogy kicsit féltékenyseg jeleit mutata mikor kiderült, hogy azokkal a lányokkal volt már írogatásom.

Aztán nem rég lebetegetem (Covidos lettem) ezért otthonról tanultam. Egy pénteken rám írt, és egész hétvégén írogatunk (sokszor akár éjfél után is). Aztán jött valentin nap és én egy levelet és csokit adtam neki amikor végre vége lett a karanténomnak. A levélben mindent leírtam. Sajnos már délután kaptam egy hosszú üzenetet, hogy ő csak barátként néz /nézzet rám és abból is a kedveltebbek közé sorol .

Eltelt néhány nap és ugyan úgy ír mintha semmi nem történt volna.

Még lehet esélyem nála, hogy belém szeresen? És kérlek ne mondjátok azt, hogy felejtsem el mert nem akarom. Tanácsot kérek, hogy mit tegyek és miként tegyem

Előre is köszönöm



2022. febr. 19. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, hát ez az egyik lehető legszarabb érzés az életben. De sajnos nem tudsz mit csinálni, ha nem szeretné, kénytelen leszel elengedni. Jobban jársz, ha megpróbálod gyorsan túltenni magad rajta, mintha tovább agyalsz ezen és próbálkozol. Tudom, nagyon nehéz és sok erő kell hozzá, de csak magadtól veszed el az időt, ha nem így teszel. Én sajnos személyes tapasztalatból tudom, hónapokig reménykedtem, bíztam benne, de aztán rá kellett jönnöm, hogy nincs értelme.
2022. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Semmi esélyed, konkrétan 0. De, elkéne felejtened.


Mindegy mit akarsz hallani, ha ez az igazság.

2022. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thispain ***** válasza:
96%
1/0 (egy a nullához).
2022. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Volna egy kérdésem. Miről beszélgettetek azon a hétvégén és milyen stílusban? Nem volt flörtölés vagy hasonló? Azért kérdezem, mert abból a hétvégéből nagyjából tudnod kellett volna, hogy hányadán állsz vele. Még az is lehet, hogy bejöttél neki, de kicsit soknak érezte ezt a vallomást, mert ő még nem tartott ott, ahol te. Bármennyre is fáj, jobb lenne, ha legalább egy időre kilépnél az életéből. Mindkettőtöknek jobb lenne, mert ezek után nem lesznek ugyanolyanok a beszélgetések sem. Amíg te vágyakozol utána, addig ő folyamatosan zavarban lesz, mivel tudja, hogy beleszerettél. Azzal az emberrel nem tudsz barátkozni, akibe szerelmes vagy és az lenne a vége, hogy rövid színjáték után összevesztek.
2022. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A hétvége folyamán sorozatokról és filmekről (leginkább MCU).

Ott ki húzta belőlem, hogy bírom és azt mondta (írta) ő is engem. Rengeteget "csipkelödtünk" de ahogy írta abban a levélben ő mindenkivel így beszél (amit amúgy tudtam).

És mellesleg ő maga akarja, hogy ne hagyjuk abba ezt az egészet mert úgy csinál mintha semmi nem történt volna.

2022. febr. 20. 11:00
 6/8 A kérdező kommentje:

És amúgy tegnap este( miután ezt a kérdést ki raktam) megint írtunk a Lokiról(🤣😢) és olyan természetesen írt VELEM a szereplők szerelmi életéről mintha nem azelőtt néhány nappal öntöttem volna ki a szívem és utasított volna vissza.

És ami még érdekes lehet állítólag volt vele még hasonló és akkor tönkre ment a barátsága. (elméletem szerint azzal a csávóval meg próbálta, hiszen ha nem akkor tudná, hogy erre is rá mehet)

2022. febr. 20. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Azért tesz úgy, mintha nem történt volna semmi, mert ezzel a helyzettel az ő szempontjából nem igazán lehet mit kezdeni. Most rajtad a sor, szenvedsz tovább vagy kilépsz ebből az egészből. Ő sajnálatból sosem fogja neked azt mondani, hogy lépj le, pedig, ha nem egy agyhalott, akkor sejtheti, hogy nincs valami jó kedved most.
2022. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...
2022. febr. 20. 13:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!