Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi idő után lenne-e értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után lenne-e értelme megpróbálni vagy inkább kezdjem el elengedni a dolgot ?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, ha egy kicsit szétszórt lenne a kérdés.


Szóval január óta tetszik egy lány, és szerintem én is neki. Csak azóta nem mertem megkeresni, beszélgetni vele.

Azóta vannak időszakok amikor ugyan úgy néz mint eleinte és van olyan amikor falnak néz (amin nem lepődök meg).

Ami miatt amikor úgy vagyok, hogy most úgy érzem, hogy most kész lennék leszólítani, valami f@szságról beszélgetni vele, rendesen elbizonytalanodok.

Már arra is gondoltam, hogy a "bátorságom" miatt próbál hülyíteni.

Azt is hozzá teszem, hogy nem tudom, hogy milyen témával/hogyan tudnám leszólítani, beszélgetést kezdeményezni. A világ leggázabb leszólítását találtam ki, és nagyon kreatív nem jut eszembe.


Illetve amikor arra megy a gondolat menetem, hogy mi van ha beszélünk és egy találkozóra kerülne sor akkor mit kéne csinálnom, hogy értelmesen töltsük el az időt. Ennek a hiányába megint sikerül elbizonytaladnom, és kétségek merülnek fel bennem, hogy lenne-e értelme ha már egy esetleges találkozón való programot nem tudok kitalálni.

Youtube-n a világ összes videóját, tippjét megnéztem, hogy hogyan beszélj a kiszemelteddel, de egyik után sem éreztem azt, hogy mennyivel közelebb lennék a "megoldashoz".


Fontos lehet még, hogy csak akkor feszülük rá a dologra, ha velekéne beszélnem, alapvetően az összes többi lánnyal tökéletesen tudok beszélgetni, és nagyon jól fent tudom tartani a beszélgetést.


Egyre inkább azt érzem, hogy fölösleges azzak hitegetnem magam, hogy lehet még ebből valami.


Tudom, hogy már akkor lépni kellett volna, de még jóvá tudom tenni ? Valahogy beszéljek vele vagy tényleg engedjem el ? Mi lenne a legjobb ?


2022. ápr. 8. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Öhm január óta megy ez az szemezgetősdi?


Ha még semmi érdemleges nem történt, és még úgy látod, hogy ő is érdeklődik valamilyen szinten, akkor szerintem nincs veszve semmi, egy próbát bizony megér.


Ne kattogj azon, hogy mit és hogyan kéne beszélned és tenned, majd jön magától. Nem csak rajtad múlik egy beszélgetés fenntartása, ha a másik fél is szeretne valamit, akkor szerintem simán össze tudtok hozni valamit, együtt.


Ha tényleg nem mered élőben megszólítani semmilyen formában, akkor próbálkozz meg messengeren, vagy instán, ott még is csak könnyebb elkezdeni valamit.


Remélem menni fog, amúgy mellékesen, hány éves vagy? Persze ha nem tolakodó a kérdésem :D

2022. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nálam az a baj, hogy online beszélgetek nehezebben, mint személyesen. Nem tudom miért, de a személyes beszélgetéseket is sokkal jobban szeretem és preferálom.

Ohh, ezzel még egy öngólt lövök de 17 éves vagyok. Tudom eszméletlenül gyerekes a viselkedésem és a témával kapcsolatban a nézetem.

2022. ápr. 9. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, akkor ideje a sarkadra állni, és élőben leszólítani.


Én is csak 18 leszek jövőhéten, viszont lassan 2 éves kapcsolatom lesz, és hidd el, nem gond ha néha "gyerekes" a viselkedésed, a barátom is gyakran az 18 éves létére.


Próbálj előre összeállítani egy szituációt a fejedben, és próbáld véghez vinni.

2022. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!