Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aki tud segítsen kérem , nos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vilmos kérdése:

Aki tud segítsen kérem , nos a barátnőm el hagyott engem hogy voltak okok vagy sem , nem hisszük most lehet azt gondoljátok megcsalt de nem igaz… Lányok ti mit mondtok erre??

Figyelt kérdés

Nos mi már régebb óta együtt vagyunk és valamiből kifolyólag el hagyott engem de itt jön a bibi hogy azt mondta továbbra is szeretne talit , továbbra is szeretne az ölembe ülni és át ölelni és hogy továbbra is vele menjek vásárolni

Kéz fogas nem , csok nem…

Ölelés igen meg azt i mondta továbbra is fel vár hozzájuk 🤨 szerintetek ez mit jelent? Ez nem szakítás szerintem mert ha szakított volna akkor eddig el küldött volna melegebb éghajlatra is meg le is tiltott volna , amúgy azt mondta szeret még igaz nem ugy mind rég de szeret engem 🥺🥺 szóval én nem értem ezt lányok segítenétek?

Jövő héten akar talit én sirni fogok ha meglátom


2022. ápr. 21. 12:57
 1/5 anonim válasza:
48%
hahhahahahha
2022. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vilikém. Ti még nagyon fiatalok vagytok. Normális, hogy másokra is kíváncsiak vagytok, nem 16 évesen fogod örökre lekötni magad te sem.
2022. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak szórakozik a lány húzza a agyad.
2022. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GIGACHAD SOLOS THE KITCHEN ***** válasza:
A grinding-al foglalkozz, ne a nőstényekkel
2022. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 onlyjustme válasza:

Ilyenkor vállik el a szar a májtól. Két dolgot tehetsz, mész verébnek és csipegeted a tehén mögött a trágyát vagy férfi leszel, kihúzod magad és közlöd, hogy neked nem kell csaj barátnő szex nélkül, bocsi, pá.

Mi értelme lenne pazarolni rá az idődet, semmi sem köt össze már benneteket, fiatalok vagytok, nincs ház, hitel, vagyon, közös gyerek, mindenki menjen az útjára és csapassátok.

2022. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!