Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell ezt csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete beszélgetek folyamatosan egy évfolyambeli lánnyal, akibe bele vagyok esve. Mármost, kapcsolatom még EGYÁLTALÁN nem volt, emiatt nem tudom, hogyan közelítsek úgy felé, hogy azt ne csak baráti közeledésként vegye. Értem én, hogy a három előző rajongásom is friendzone-nal ért véget. És rohadtul megelégeltem. Szóval a kérdésem: Hogyan közeledjek a lány felé, hogy vegye a lapot a szándékaimról?

2022. ápr. 25. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek jó, ha megdicséred. Dicsérd meg a ruháját, a haját, vagy csak úgy összességében, hogy milyen jól néz ki. Mi lányok nagyon szeretjük, ha megdicsérnek minket, jó érzés. Pont ma mondta nekem csak úgy a semmiből egy srác, hogy milyen szép vagyok ma, hihetetlenül jól esett, tudtommal ő is csak barátként tekint rám, de akkor is kedves gesztus volt tőle, csak egy ilyen kis aprósággal is fel lehet dobni az egész napját az embernek:)

Szóval eleinte még csak enyhébb utalásokat tegyél, de keresd a társaságát, nevettesd meg. Látni fogod rajta, hogy ő szívesen veszi-e a közeledésed. Ha igen, akkor lépj.

2022. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Látnia kell rajtad, hogy nem csak barátként közeledsz felé. Először csak dícsérd meg, beszélgess vele sokat, utána hívd el valahova. Ezekből sejtheti, hogy nem csak barátkozni akarsz.
2022. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!