Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell közeledni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell közeledni egy lányhoz?

Figyelt kérdés

A nagy helyzet az, hogy tetszik egy osztálytársam.

Szimpatikus, kedves, szerintem okos is, tehát tetszik...nagyon.

A baj csak azzal van, hogy nem tudom hogyan menjek oda hozzá.

Volt már, hogy megszólított és beszélgettünk keveset, érdeklődött felőlem, de ez kb. volt 2szer. Sok óránk még nincsen együtt, szóval keveset is lehetunk egy órán. Szerintem kedves is velem.

Egyébként még fontos hogy szerintem egy picit introvertált is


Szóval hogyan menjek oda hozzá vagy hogyan közeledjek felé?



2022. ápr. 30. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerően menj oda és kész
2022. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Indiánszökdellésben, harci indulót mormogva, színesre festett képpel
2022. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az ajó, hogy amit kettes mond van akinél tényleg bejönne, jó hangulatot teremtene.

De menj oda úgy, hogy megkérdezed hogy van vagy ha tudod, hogy volt mondjuk valami versenyen vagy moziban vagy akármi, hogy az milyen volt, vagy bármi hasonló kifogással

2022. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen menj oda hozzá beszélgetni, szólítsd meg. Szerintem először célszerű valami konkrét dolog miatt odamenni hozzá először (pl. mi volt a házi, hol lesz órátok, stb.) és nem csak úgy random leszólítani aztán meg majd alakul a beszélgetés.
2022. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak menj oda egyszer beszélgetni. ha osztálytársak vagytok, akkor pont jó, mert először tudtok iskolai dolgokról beszélni. Gondolom, neked sincs nagyon önbizalmad, de ha egyszer oda mész hozzá, akkor legközelebb már bátrabb leszel.
2022. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is pont az a típus vagy, mint én. Egyszerű tanács, ne gondold túl, viselkedj természetesen, legyél őszinte, és jó lesz minden
2022. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!