Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg annyira szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira szerelmes lenne belém és komoly szándéka lenne? Ezt komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok egy technikumban, egész jó kis osztályom van. Van egy lány,akivel szeptember óta egy szót nem váltottam,max amikor a teremszámot kérdezte egyszer, még én köszöntem rá néha, hogy jó reggelt, de semmi válasz. Nem érdekelt,a normálisak visszaköszöntek. Múlt héten hétfőn és kedden rámköszönt és kérdezte, hogy hogyan vagyok,mondom minden ok. Én már az első köszönésénél észrevettem, hogy basszus,ez szerelmes belém, én észreveszem az ilyesmit,az a nézése, egyértelmű volt. Pénteken megint köszönt,de ennyi volt. Ma infóórán, ahol mellettem ül, egyszercsak elkezdett flörtölni fél percig, nem nagyon érdekelt,aztán egyszer csak a semmiből mondta, hogy neki az olyan srácok jönnek be,mint amilyen én vagyok és mondta, hogy szerelmes belém, azért ez durva volt,egy kicsit sokkot kaptam,gondolhatjátok, ennyit tudtam mondani direkt "semmilyen" arckifejezéssel, hogy örülök neki. Aztán szó szerint üvöltve,rikácsolva, mint aki be van baszva,ezt ismételgette, meg még ilyeneket mondott, hogy velem szeretne járni,meg hogy én vagyok a hercege,a lovaga, meg hogy az anyja szerint,aki eddig egyszer látott pár másodpercre a suli előtt, én vagyok a lovagja. Ezek azért is gáz dolgok,mert közben vihorászott. Mondtam többször, hogy most a haverjaimmal csetelek,hagyjon. Annyit mondott mosolyogva, hogy végzett velem. Mit gondoltok,ez szerintetek is gáz és jogosan nem tudom hova tenni a szitut?

1.Egyetlen egy szót sem beszéltünk személyes témákról,meg másról sem,max azt, hogy mennyi az idő, még visszaköszönni sem volt hajlandó.

2. Tényleg így kell ezt csinálni,mert nem hiszem: szó szerint a semmiből,az egész osztály és a tanár előtt,ilyen hangnemben és ordibálva.

3. Nem is vallott szerelmet,csak azt mondta, hogy tetszek neki és járni akar. Egyem a szívét! Ebből volt is vita a bekapcsolódó barátnője és köztem, szerinte biztos jobb olyannal járni,akihez nem vonzódunk,szinte NEM is ISMERJÜK, én mondtam, hogy az igaz szerelmet vagy legalább azt a minimális vonzalmat szeretném megvárni (még ha gyerekes is vagyok), és nem állok készen egy kapcsolatra, ilyenre??? Ilyenre főleg nem...


2022. máj. 3. 15:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam vele bunkó lenni,de egy ilyenre nem lehet normálisan, higgadtan reagálni, főleg ott, akkor. Elnézését, hogy hosszú lett.
2022. máj. 3. 15:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normálisak hangzik ez a lány. Szerintem mentsd magad tőle
2022. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy meg akar szivatni, vagy csak arra megy...
2022. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt:100 %, hogy nem szivatás,most nem azért,de nem olyan kaliberű lány.
2022. máj. 3. 17:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt hülyén írtam. Nem túl szép...
2022. máj. 3. 17:55
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy pontosan,az ember azt is fontolóra veszi, hogy nem csak azt akarja e...
2022. máj. 3. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem még túl fiatal ehhez ha 9.-esek vagytok. Egyébként így ahogy elmondod szivatásnak tűnik, de az is lehet, hogy tényleg szerelmes beléd és nem tudta máshogy kifejezni.
2022. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges, de nagyon... Amúgy én kíváncsiságból beszélnék vele pár témáról hogy kiderüljön mennyire deformált a személyisége, vagy hogy lehetnek ilyen random kirohanásai. De amúgy menteném magam tőle.
2022. máj. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég óvatosan kezelném ezt.
2022. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Azóta még néha köszönget úgy, hogy csak a nevemet mondja. Amúgy ugye mellettem ül infón és ma már hallottam, hogy egész órán a Facebook ismerőseik fiú ismerőseit nézegette a barátnőjével, és random pasikra ráírt,mert: "ennek szép neve van, annak k@rva jó haja és izmai". Tényleg nem féltékenységből zavar,csak ha annyira szeretett (ezt nyilván nem veszem komolyan, írtam korábban is), és még láthatóan érdeklem, akkor most mégis hogy írogatna másoknak. Szóval kiderült:CSAK kapcsolatot és sz@xet akar, nem szerelemből,neki mindegy, hogy ki ír vissza. Undorító és gyomorforgató. Szerintem minden nőt tisztelni kell,van akit jobban,van,akit kevésbé,de ez egy ribizli. Csináljon amit akar. Köszi mégegyszer.
2022. jún. 13. 10:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!