Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ott vagyok a lánnyal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ott vagyok a lánnyal a folyosón mert elhívtam beszélgetni, hogy hívjam el randira, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Ez működik akkor ha még nem beszéltem a lánnyal egy szót sem?
2022. máj. 19. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát hogy holnap ennél egy sütit, meghívhatod-e őt is a cukrászdába?
2022. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először kicsit ismerjétek meg egymást, és csak utána hívd el.
2022. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogyan ismerjem meg őt? Suliban? Hívjam arrébb vagy mi?
2022. máj. 19. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy fogalmazok: legyetek legalább köszönőviszonyban, tudjatok egymás létezéséről és hogy kb. milyen a másik. Tehát ne az legyen, hogy odamész hozzá úgy, hogy előtte még sohasem látott, és elhívod, mert mi lányok szeretjük tudni, hogy kivel megyünk randira, és ehhez az kell, hogy kicsit ismerjük az illetőt már előtte is. Szóval mosolyogj rá, köszönj neki, és 1-2 szót válthattok a szünetekben, vagy hazakísérheted egy darabig a suliból, az mégsem teljesen randi jellegű, viszont lesz időtök kettesben beszélgetni. Nagyobb valószínűséggel fog igent mondani az elhívásra, ha már kicsit beszéltetek korábban.
2022. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne azonnal hívd el. Beszélgessetek akár online, akár élőben, és ha jól tudtok kommunikálni, akkor mehet a randi. (Bár én randira nem a suli folyosóján hívnám el.)
2022. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Akard megismerni, hogy ő milyen, ezzel párhuzamosan "mutatkozz be", hogy te milyen vagy.
2022. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!