Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kamu profilról írtam rá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu profilról írtam rá a crushomra mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 éve tetszik egy fiú és nem mertem rá írni rendesen úgyhogy úgy döntöttem hogy ráírok kamu profilról hogyha előben hozzászólnék akkor tudjak róla dolgokat pl miket szeret stb.. De most úgy látom hogy érdeklődést kelt felém, szerintem szereti a személyiségem viszont mivel nem a saját arcomat mutatom ezért ugymond nem én tetszek neki..Mit tegyek?

2022. máj. 31. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom de ezzel már elvesztetted a bizalmat feléje :/
2022. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a legfontosabb, hogy minél hamarabb elmond neki, mert minél tovább húzod, annál rosszabb lesz a végkifejlet. Próbáld meg neki elmagyarázni, hogy kicsit féltél, mert túlságosan tetszett. (Ez az egójának sem tesz rosszat). De mindenképpen legyél vele őszinte és próbálj meg megbánást mutatni és onnantól már csak rajta múlik, hogy mit fog tenni.

(Egyébként Netflixen van egy film, ami hasonló sztori: Sierra Burgess is a loser)

2022. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is mondd el neki, minél hamarabb.
2022. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem töröld a profilod és próbálj meg élőben közeledni felé.
2022. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Töröld a kamut, írj a rendesről, vállald a felelősséget, és tanulj az esetből.


Megértem az óvatosságodat, de elég gáz kamuprofillal indítani. Én utólag már nem vennélek komolyan egykönnyen, és mindig ott lenne köztünk a kétség, hogy egyszer már átvertél.


Drukkoljunk, hogy veletek nem így lesz.

2022. jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem történne ilyen, akkor felvetődne bennem: "ha ismerkedés elején kamuzott, miért higgyek neki később?"

.

Ha jót akarsz magadnak, minél hamarabb válts igazmondásra!

2022. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem világos hogy amikor írogattál vele akkor magadat adtad vagy nem? Tehát a srác a saját személyiségedet ismerte meg az iránt érdeklődik vagy egy másik kitalált ember iránt?
2022. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondh bepasiztal. Kozbe irj ra az igazival
2022. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagynod kéne a kamut és inkább írj rá rendesen.
2022. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!