Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek? Valami tipp?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Valami tipp?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,az osztálytársam.

Közép iskolásak vagyunk 17 évesek.

Már suli elejétől nagyon megtetszett,belézúgtam totál..

Mindkettem dohányzunk,folyton osszuk a cigarettát , olyan "testvériessen"

Tudom,hogy neki sokszor nincs,és nagyon messze is lakik,csak hétvégén mehet haza a szüleihez,és hát minden héten kell neki adjanak pénzt,fizessék neki a lakást..

Tudom,hogy ők sem sza***k a pénzt magyarul.

Mindég együtt megyünk ki szünetekben,jóformán ha én nem megyek sehova ő sem,(a suliban).

Az elején is sokat nevettünk együtt,de mostmár méginkább többet,és hát úgy érzem közelebb is állunk már egymáshoz..

Sokszor nevetés közben,már majdnem hozzám bújik,megfogja a vállam,ilyesmi.

Eddig nem nagyon csinált ilyeneket,hanem az óta amióta,én is elkezdtem megfogni néha-néha alkalmakkor a vállát,vagyis hát hozzáérni.Az óta ő is sokszor hozzám ér.

Mostmár nagyon sokszor együtt ülünk,igazából nem én mondom neki,hanem magától ül mellém,aminek örülök.

Nem mindég ülünk így mert a legjobb barátnőm is mellém akar ülni aztán még összevesznek :')

Sokszor amikor társaságban is vagyunk,és mesél mindenki figyel rá,az én szemembe néz,de úgy,hogy el tudnék veszni bennük..

Ezt órákon is csinálja..

Sokszor valaki mond valamit,és akkor valami perverz dologra gondolt őis meg énis,és olyankor rámnéz meg énis rá,és csak mosolyog..

Sokszor ugyan arra a dolgokra gondolunk,nem csak ilyen téren.

Sokszor hívott a lakására,hogy mikor odaérek suli előtt menjek el hozzá és dumáljunk,persze én mindég mentem,ne gondoljatok semmi rosszra.

Kávéztunk,zenét hallgattunk ilyesmi,aztán párszor poénkodott,hogy mivan ha bentmaradunk mert elveszett a lakáskulcs,kis ördög mosolyal..

Viszont igen ezeket csinálja,én pedig tényleg szerelmes vagyok,és nem is voltam még ennyire..

Neki ezt nem mondtam el,de még az elején,aztmondta ,hogy ő nem lenne együtt soha osztálytársal,viszont valakitől azt hallottam,hogy bejövök neki..

Nemtudok mit kezdeni,hogyan..

Adjam a tudtára vagy mi?

Vagy várjak csak mint eddig hátha kezdeményez valamit..

Szerintetek érez valamit irántam?



2022. jún. 10. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem biztosan érez irántad valamit.

Tapasztalatból mondom hogy ne várj arra, hogy ő kezdeményezzen, mert a végén azt veszed észre hogy kifottál az időből.

Úgyhogy mondd el neki szépen, a lényeg hogy őszinte legyél vele, és ezt ő is érezze.

2022. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félek,hogy avval elcseszném a barátságunk is..
2022. jún. 10. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

De egyértelműen nyit feléd.

Ha gondolod várj még vele egy kicsit, hátha ad biztosabb jeleket is, vagy esetleg lesz annyira bátor hogy eléd áll.

2022. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Neeem. Ezalapján tuti, hogy bejössz neki.
2022. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
nem mondj neki semmi, csak bújj hozzá, ha kettesben vagytok a lakásán
2022. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha barátok vagytok, könnyen kifuthatsz az időből. Tuti tetszel neki ezek alapján!
2022. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is tetszel neki.
2022. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a normális válaszokat,kedvesek vagytok!

Gondolkodom,hogy beszéljek e erről vele..

De azt sem tudom,hogy kezdjek hozzá mi van ha nem akar majd velem beszélni többet és evvel elrontottam mindent..

Viszont,picit szégyenlős fiú észre lehet venni néha de félek..

2022. jún. 10. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha olyan alkalom adodik hogy nagyon kedves vagy epp segit neked valamiben adj egy puszit az arcara koszones keppen

Biztosan lejon neki mi a szitu

2022. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nincs sok vesztenivalód. Hány évig lesz még az osztálytársad, másfél? Annyit csak túlélsz ha visszautasít. (Amire amúgy kicsi az esély.) Szerintem egy próbát megér, és én amúgy úgy szűrtem le, hogy te is bejössz neki.

Sok sikert :)

2023. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!