Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak rá a srácra, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a srácra, aki tetszik úgy hogy ne tűnjön szánalmasnak?

Figyelt kérdés

A fiúval osztálytársak vagyunk, de szinte semmilyen óránk nincs együtt, hogy még véletlenül is mellé ültessenek, a fiú pedig nem hiszem, hogy egyáltalán észrevett volna mivel kb 2 fejjel magasabb és a baráti társaságunk is különböző. Így úgy gondoltam ráírok, de nem tudom, hogy hogy írjak rá úgy, hogy ne tűnjön valami szánalmas kis probalkozasnak vagy ne nézzen hülyének.

Minden választ előre köszönök



2022. jún. 19. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Csak simán írj rá, hogy, hogy van, mintha haverok lennétek, azt is megkérdezheted, hogy mik a tervei a nyárra.

Sok sikert :)

2022. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az elég furcsa lenne, ha csak úgy a semmiből ráírnál, hogy hogy van, ha még előtte sohasem beszéltetek. Kérdezd valami sulis dologgal kapcsolatban először, mivel osztálytársak vagytok csak van valami, ami összeköt titeket. Aztán lehet terelni a beszélgetést és áttérni az ismerkedésre.
2022. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképp ne írj rá azzal "hogy vagy?" Ez a legrosszabb, legszánaasabb kezdés, pláne ha nem is beszéltek amúgy. Akkor már erdeklődj hogy hova megy nyaralni, megy e fesztiválokra, ilyenek. Aztán mesélj neki te is. Ha megvan a közös hang, menni fog magától a téma.
2022. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Full random ha rairok valakire altaban probalok valami olyat irni vagy kuldeni amitol meglepodik es erdeklodni fog hogy vajon mi a banatot akar ez tolem. En siman rairnek egy csajra ugy h kuldok egy gifet random. Es altalaban be is valik

17F

2022. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. Vagyok kifelejtettem hogy hanyagold ezeket a sablon dumakat(mi a terv meg ilyesmi)teljesen erdektelen lesz a beszelgetes, mar ha kialakul
2022. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsot!
2022. jún. 19. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy képzeld, felfedeztelek a facebookon, nem is gondoltam volna, hogy téged ez és ez (ami ott szerepel) érdekel. Ez azért érdekes,mert nekem is ez a sport (mondjuk, ha ír valami ilyesmit) a kedvencem, már 5 éve űzöm. Valahogy így.
2022. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!