Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem az exem?

Figyelt kérdés
Miota szakitottunk folyamat fiukkal posztol hogy itt vannak, ott vannak a baratnojevel meg a fiu baratjaival. Ma este bementem az elojebe es egybol az fogadott hogy rairt xy (fiu) es ott teljesen osszetortem. Megkerdeztem mivan koztuk es azt mondta baratok. Miota megismertem 1 fiu baratja se volt csak most hogy szakitottunk. Mintha egy vilag tort volna ossze bennem, majdnem minden nap leiszom magam frontinnal, de meg ez sem segit. Ma ejszaka meglattam a halott kutyamat is letakarva aki beteg volt es 8 evet volt velem. Erzem hogy kezdek visszaesni a depresszioba ami mar regen is volt. Masik baratno nem kell mert 1 mindenkiben ot keresnem es ugyis tudom hogy megint ugyanaz lesz a vege mint most. Teljesen magam alatt vagyok most is sirok remeg a kezem minden bajom van. Mit tehetnek ez ellen?
2022. jún. 28. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Mit tegyél? Mondjuk ne nézegesd a posztjait, meg hogy kikkel liveol, stb.


A másik opció, hogy nem viselkedsz ilyen hisztis csecsemőként, hanem megtanulod az érzéseidet a helyükön kezelni.

2022. jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudod te hogy milyen szar erzes egy olyan lannyal szakitani aki a vilagot jelentette neked.. Nekem o volt az elso akit tenylegesen szerettem, sot..
2022. jún. 28. 01:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Tudom, milyen ez az érzés.

De lesz majd más, aki a világot jelenti.

Ha szakított, akkor az mégsem lehetett annyira tökéletes számodra.

Próbáld el elfoglalni magad, még ha nehéz is. Sok szép dolog van a világon. :)

2022. jún. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig úgy érzed, hogy ő jelenti neked a világot, stb... de ha vége lett, akkor nem ő neked az igazi. Mindenki megtapasztalta már, hogy milyen érzés elveszíteni egy nagy szerelmet, de sajnos az élet ilyen.

Én régebben ilyenkor mindig szórakoztam, bulizni, kirándulni, edzeni jártam, a lényeg volt, hogy ne legyek otthon és ne legyek magányos, aztán egy idő után eszedbe se fog jutni. De ha nézegeted mit csinál, úgy nehéz túltenni magad valakin :)

2022. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2


De tudom. Én is megsirattam. De nem jöttem hisztizni gyakorira. Pár hónap, és túl leszel rajta, ha képes vagy fejlődésre. Nagyon rossz, tudom, de épp ezért nem nézegeted, mert nem tesz jót.

Én is azt rontottam el, hogy nem vertem ki a fejemből, reméltem fixálható, sőt még párszor le is feküdtünk, mert iszonyatos erős volt a vonzalom.

2022. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!