Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mièrt lehetett neki fontos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt lehetett neki fontos, hogy "máris" törölje a levelezèsünket?

Figyelt kérdés

Pàr hete visszautasított egy sràc, akivel egy ideje ismerkedtünk -mint kiderült, csak èn-úgy èreztem, alakul valami.

Azzal az indokkal, hogy nem adhat meg nekem dolgokat. Persze valószínű, hogy csak èn èreztem úgy, hogy neki is vannak èrzèsei felèm, bàr akkor elèg jól megjàtszotta magàt. A végszót èn mondtam ki, hogy legyen vége, de tudom, hogy ez volt a célja. Nem régen, megpróbàltam lejàtszani a videókat, amiket küldött, de nem lehet. Azt mondtàk, amiatt, mert törölte a beszèlgetèst. A srácot sok trauma érte, ès szerintem, ennek is köze volt a szakítàshoz. Viszont, nem akarom elhinni, hogy ilyen èrzèketlen lenne, hogy törölte a beszèlgetès.. Vagyis, okè, hogy nem nézegeti àllandóan, de mièrt lehetett erre mègis szükség?

Hülye kèrdès, tudom, de köszi előre is a válaszokat.


2022. júl. 8. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Szia

Ő félt, én pont. ugyanezt csináltam. Imádtam a csajt, de mikor leírta, hogy mit érez letiltottam, töröltem mindent, mert nagyon féltem, hogy nem tudok majd megfelelni, nem tudom majd meghívni fagyizni, meg ilyenek. Ő is csak fél szerintem.

2022. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bárcsak így lenne...mert akkor még próbàlkoznèk nála, csak nekem ez nagyon fàj, hogy visszautasított, nem kellettem neki. Különben, voltak arra utaló jelek, hogy vannak önértékelési gondjai, meg leginkább bizalmiak is. De sajnos, arra is, hogy másnak is írogat, akár kavar is mással. De mèg ezt is megèrtettem volna, ha őszinte lett volna velem. Bocs, ha túl szemèlyes a kérdés, de hogy lehet ezzel együtt èlni, hogy szeretsz valakit, de mègis elengeded? Màrmint, èrtem a félelmeidet, de akkor is... Nekem ő tökéletes volt, amit ugyan sajnos nem mondtam neki, mert úgy èreztem, hogy èn is túl kevés visszajelzèst kapok, hogy komolyan gondolnà velem a dolgot, de nyilván nem kerestem volna meg őt újra, ès újra, ha nem èrdekelt volna.
2022. júl. 8. 14:19
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de ez nagyon ostoba indok.

Ha tényleg így van, akkor ő súlyosan mentálisan beteg...

2022. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Ezzel sehogy nem lehet együtt élni, kb 2 éve történt, de mai napig eszembe jut.

Én is beszélgettem más csajjal miközben vele is, de semmi többet nem éreztem nála, csak barát. De ez a fura érzés amit akkor éreztem. Szerintem ő tényleg csak nagyon félt.

Hogy érezted, hogy mikor beszélgettetek gyorsan visszaírt? Ő is kérdezett? Hajnalokban beszélgettetek, mert ha igen ő szerelmes volt beléd, mert ha érdekled nem tud be aludni, ha meg nem, bealszik úgyis.

2022. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az elején sűrűbben írt, de igazából ő nem volt az a teperős fajta.Sajnos, ha ez az ismèrve, akkor viszont lehet, hogy ő mégsem volt szerelmes..:/ Mondjuk azt mondta, hogy rajtam is bizonytalansàgot látott sokszor, ès nem akarta nyomulni sem, meg hogy úgy làtta, engem nem èrdekel ő.

Őszintén szólva, ez egy egyèjszakàs kalandnak indult, de utàna ő keresett. Viszont a munkája miatt nagyon elfoglalt volt, nem sokat tudtunk találkozni, valójában erre hivatkozva is szakított velem. Ami mindenki szerint csak kifogás volt, szerintem is csak annak használta, ès nem akart, vagy volt készen most egy komoly kapcsolatra. Amikor elmondtam neki, hogy vele komolyabbat is el tudnèk képzelni, gyakorlatilag felszívódott.. Ami persze elèg beszédes, de ő elvileg így "oldja meg" a problémáit, mert szégyelli magàt, meg a szemembe nem merte megmondani.

Viszont, amikor együtt voltunk, rengeteget beszèlgettünk, volt valamiféle kapocs közöttünk, akkor èrdeklődő volt. De sajnos a hètköznapokban ritkán keresett, ès ha felhoztam neki, hogy nem is èrdeklem, csak annyi volt a válasz, hogy különben nem keresne, mmint találkozni sem akarna.

Miután vége lett, màs lány kèpèt likeolta, sőt sajnos szívecskèzte is, akivel szerintem, közben kavargathatott.

Ha megkèrdeztem, mit csinálunk mi együtt, kitérő válaszokat adott, meg hogy több időre van szüksége.. Szóval, látszik, hogy játszott velem, màr èn is ràjöttem, csak amikor együtt voltunk, làttam valamit a szemében, amit szerintem, nem lehet tettetni. Nem tudom, szèt volt csúszva az èlete, ès àllítólag az èn időmet sem akarta húzni.

2022. júl. 8. 16:10
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a vicc egyèbkènt az egészben, hogy èn csak sűrűbben akartam vele találkozni, meg szerintem ő csak nagyon bekorlàtozva èrezte magàt, ahogy hirtelen ezeket jobban ràzúdítottam. Màr azt is eltudnàm fogadni, ha maradna minden a régiben, maradjon meg az a lelki-testi kapcsolat, ès talàn neki visszajelzèsekre is szüksége van, azèrt írogat màs lányoknak, vagy csinàl velük többet is, de màr ez sem èrdekelne...
2022. júl. 8. 16:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Hmmm, őt valszeg ez a sok megtörtént dolog zavarhatja. Szégyelli magát. Én is így érzek a lánnyal kapcsolatban. Egyszer azóta bepróbálkozott de beszari vagyok.
2022. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ennyi minden után már nem akar veled kapcsolatot
2022. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az is lehet, igen...:/ Kapcsolathoz màr èn sem ragaszkodnèk, de nem tudom, egyáltalán bármit akarna-e mèg tőlem, mert azt mondta, nem akar játszani velem.
2022. júl. 8. 17:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt így határozottan leírta?
2022. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!