Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne mondjak? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne mondjak? Nem tudom mi lenne a megfelelő szóhasználat.

Figyelt kérdés
El akarom mondani egy lánynak hogy szerelmes vagyok belé, de nem tudom melyik szó lenne a legjobb/legnemijesztőbb/legnemnyersebb/visszataszító/ijesztő. Szerintem értitek a lényeget. Most először van velem ilyen és nem tudom mit hog..

2022. júl. 17. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ismeritek egymást? Mondd el neki az érzelmeid, ilyen esetben fölösleges kertelni.
2022. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen egy éve kezddtünk el beszélni.
2022. júl. 17. 01:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta voltunk már többször is programon kettesben. De még nem mertem neki elmondani hogy mit érzek iránta. Félek hogy visszautasítja és nem áll velem szóba többet.
2022. júl. 17. 01:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Programon kettesben. Magyarul randin? Ha nem tetszenél neki, nem menne el veled randizni. Megcsókoltad már? Nem szövegelni kell, hanem megcsókolni. Abból tudni fogja.
2022. júl. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen fokozatosan kell közölnöd vele. Az elején tényleg érdemes lehet szavak helyett pl. találkozáskor/búcsúzáskor egy-egy öleléssel kezdeni, aztán majd ha ezen szeretnél tovább lépni jöhetnek az apróbb bókok. Megdícserheted kezdésnek a ruháját, esetleg a haját, de ami igazán fontos az az, hogy ne csak a külsejét említsd, a hangsúlyt a személyiségére kell helyezned. Mondhatod neki, hogy ,,Olyan jó, hogy te is szereted *azt* " vagy hogy ,,Szeretek veled beszélni/időt tölteni" hasonlók. Ha rajtakap, hogy nézed ne nézz el azonnal, várj egy kicsit (, de ne sokat, 2-3 másodperc is elég lesz) és miután elnéztél magad elé nézve mosolyodj el. Ha ezekhez hasonló "technikákat" megfelelő időben alkalmazol le fog esni neki, hogy te többet szeretnél, mint barátság és ha továbbra is nyitott a találkozásokra biztosra veheted, hogy ő is többet akar. Aztán ha már kb tudod, hogy ő, hogy érez és összeszedted a bátorságod és tényleg nyíltan el szeretnéd mondani mit érzel, már megteheted. Például ha egy szemezés után nem nézel el, hanem állod a tekintetéd és a szemébe nézve csak kijelented, hogy kedveled. A szeretlek lehet, hogy túl gyors lenne neki, de egy "kedvellek... nagyon"-nal nem lőhetsz mellé.

Remélem sikerül!! Sok sikert!

2022. júl. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mik történtek eddig köztetek? Volt ölelés, vagy kézfogás? Ha ennyi idő és ennyi program után sem volt semmi ilyesmi, akkor valószínüleg csak barátként gondol rád.

Ha pedig mégsem így van, akkor csak simán mondd el neki, ne agyalj sokat.

2022. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#5

Wow :) Szép.

2022. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!