Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom, elég jóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, elég jóban vagyunk, csak nagyon messze lakunk egymástól. Bejön a lány, és nem tudok kezdeni. Valami tanácsot tudnátok? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elbeszélgetünk, gúnyolódik rajtam, de amikor más gúnyolna ki, mindig ,,megvéd''. Rég óta ismerjük egymást, de ritkán találkozunk. Az üzeneteimre ha messengeren írok neki, mindig rövid tömör választ ad, vagy csak nyom egy likeot. Nagyon nehezen tudunk találkozót szervezni, akkor is csak családosan. Élőben tökre jól elbeszélgetünk meg elpoénkodunk (egyszer a körmöm is kifestette) messengeren üzenetben, meg alig reagál az üzeneteimre. Tanácstalan vagyok, mit kezdjek. Szeptembertől egyhelyen leszünk kollégisták.
2022. júl. 25. 22:43
 1/2 anonim válasza:
Ha nem ír rövid tömör választ add akkor vagy nem érdekled, vagy dolga van. Miért nem beszéled meg veled? Kommunikáció az egyig legfontosabb dolog. Minden ember élőbe más. Ha kifejtenéd neki mi a baj, mi bánt, érzéseidet. Akkor sokkal könnyebb lenne. Legalább tudni fogod ő mit érez irántad. Legyél tökös. Sok sikert:)
2022. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám a szeptembert, hogy közelebb legyetek egymáshoz.
2022. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!