Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális h már alig várom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h már alig várom a sulit? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki évfolyamtársam asuliban és már májusban is tetszett, szerelmes voltam belé. Tudom h még van 1 hónap sulikezdésig , de már szinte minden nap rá gondolok, alig várom h újra láthassam. Igazából az lenne a kérdésem h kimutassam felé az érzéseimet. Arra gondoltam, mivel elég közel lakunk egymáshoz, meg a sulihoz is, h majd egyik délután figyelném h merre megy haza és “véletlenül” én is arra mennék. Szerintetek hülyeség vagy majd próbáljam meg szeptemberben.?

2022. aug. 1. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az őszinteséggel többre mész és nem kell ahhoz suli.
2022. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Én az utolsó óra után, indulás előtt elkezdtem beszélgetni a sráccal, aki tetszett, majd mikor már mennie kellett volna, megkérdeztem, merre megy. Válaszolt, én meg elindultam vele, mondván, hogy nekem is jó arra. Ez volt az első lépésem, ezután mindig együtt mentünk, most pedig már 8 hónapja vagyunk együtt.


Szerintem tehát egy próbát megér. Sokkal jobb így, nincsenek ott osztálytársak, csak ti ketten, beszélgethettek, jobban megismerhetitek egymást.


17/L

2022. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es köszi! Jöhetnek még válaszok…
2022. aug. 1. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kettessel, csak úgy lesz letőségetek igazán megismerni egymást ha minél több időt töltötök ketten. Próbáld meg, én simán el tudom képzelni, hogy lesz belőle valami
2022. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
*lehetőségetek
2022. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelölöd be ismerősnek, itt a nyár, lenne is idő az ismerkedésre.
2022. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki Messengeren, vagy valahol, ahol ismerősök vagytok. Én is így csináltam, mondjuk nekem el se olvasta, de egy próbát megér!
2022. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írj rá face-en vagy messengeren, hogy pl: elolvasta-e a nyári kötelező olvasmányt.

Amúgy amit a kettes írt az nem hülyeség.

2022. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!