Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem az egyik haveromba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem az egyik haveromba és nem tudom kölcsönös e. Merjek kezdeményezni, vagy mint eddig évekig, csak haverként próbáljak rá tekinteni?

Figyelt kérdés

Ismerem őt már 3 éve és igazából nem vagyunk legjobb haverok, de jóba vagyunk. Nekem már nagyon régóta tetszik, de sose mutatta vagy utalt volna rá hogy ez kölcsönös lenne. Volt már hogy hazakísért, stb, de semmi olyan ami egyértelmű utalás lenne. Vannak közös hobbiaink, egy suliba járunk, de nem tudom merjek e kezdeményezni. Mert igazából ha még lenne bátorságom a nyáron kezdeményezni, akkor még talán össze is jöhet, viszont idősebb nálam, ezért suliidőben már nehezebb lenne (tapasztalat.. szinte beszélgetni se tudunk a suliban)

Úgyhogy légyszi segítsetek, mert nem szeretném tönkre tenni a barátságunkat <3



2022. aug. 3. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Aki mer, az nyer!
2022. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

"Nem szeretnem elrontani a baratsagunkat de eleg nehez igy ezekkel." - Sajnos ez már elromlott, ha így érzel, szóval három út van:


- Elmondod neki


- Nem mondod el és reménykedsz, hogy elmúlik


- Megszakítod vele a kapcsolatot.

2022. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Két lehetőséged van:


Nem mondod el és egy életen át bánni fogod!


Elmondod és lehet hogy neki is tetszel!


Én a másodikat választanám :)

2022. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdeményezz
2022. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki. Én ugyan ilyen helyzetbe voltam. Csak nekem 4 éve bejött a sulitarsam kicsi into jeleket adott de semmi komoly:3 es pár napja el mondtam neki mindent. Nem taszitot el magátol de nem is kerultunk kozelebb egymashoz
2022. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nehéz döntés, hiába egyszerűsítik itt le a többiek, ennyire nem fekete-fehér szerintem az élet.

Velem pontosan ugyan ez volt egyszer. 3 éve ismertem a legjobbb barátomat, aki már az eleje óta tetszett nekem, csak nem mertem kezdeményezni nála. DE megtettem. Elmondtam neki, hogy mit érzek, és sajnos a következő találkozásunk elég csúnya volt, de nem az a lényeg. Ott volt egy fordulópont a kapcsolatunkban. Elmondta nekem, hogy ő tényleg nagyon kedvel engem, de már "túl jó barátok vagyunk ahhoz, hogy ebből több legyen." Nekem nagyon nehéz volt ezt elfogadni, de ma már értem, hogy mire célzott. Később velem "csalta meg"(csak megcsókolt, de ő nevezte így) az akkori párját, és aznap is sokat beszélgettünk kettőnkről. Azóta újabb 3, lassan 4 év telt el, és még mindig elválaszthatatlan barátok vagyunk. Ha ő nincs, meg a baráti köre, akkor sosem ismerem meg a barátnőmet. 19F

2022. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

UI.: Egyszóval lényeg, hogy beszélj erről vele, és lehet, hogy összejöttök, de ha nem, pedig tényleg olyan jóban vagytok, akkor legalább te is továbbléphetsz, és elfogadhatod őt, mint csak barátot.

2022. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fejlemények?
2022. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Figyelj! Ezt nem velünk kell megvitatnod, hanem a havereddel. Én ezt tudom ajánlani, de nem kell ránk hallgatnod. Te döntésed!
2022. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!