Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Röviden: Bámultam a csajt (nagyon szép) majd hirtelen visszanézett én pedig hirtelen elnéztem 😬


Most mit gondolhat a lány? Arányosnak tart vagy papucsnak?🤔



2022. aug. 15. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani. Inkább ne gondold túl, valószínűleg ő már el is felejetette, hogy bámultad.
2022. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azt gondolja hogy neked bejön ő. Csak félénkebb vagy és gondolom azért fordulhattál el.


Nekem is volt már ilyen fiúval dolgom és én ezt gondoltam róla. Nem tartottam papucsnak.

2022. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A papucs eleve nem is ezt jelenti.
2022. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szimplán félénknek, visszahúzódónak tartanálak.
2022. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is max félénknek tarthat.
2022. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak észrevette hogy bámulod, és gondolom az járt a fejében hogy "nahát ennek is tetszem"
2022. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gátlásos, félénk, esetleg szűz.
2022. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!