Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak???

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak???

Figyelt kérdés

Most vagyok 10. évfolyamos, nagyon tetszik egy lány, aki ugyanazon a szakon van, mint én, csak 1 évvel felettem van. Tovább tanulni is ugyanarra a karra akarunk.

Bekövettem instán, de nem igazol vissza. Nincsen barátja azt tudom, gyönyörű szép làny. Nagyon szerény. Nem tudom, hogy szólítsam meg vagy egyáltalán hogyan kezdjek el vele beszélgetni.


Teljesen belezúgtam!



2022. szept. 2. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatok találkozni? Mert ha igen, akkor beszélgessetek. Biztosan van közös témátok (pl. továbbtanulás, mint ahogy említetted), aztán lassan alakul. Saját tapasztalat alapján nem nagyon ajánlom, hogy ráírj (pláne ne azt, hogy el akarod hívni valahová), mert ha sokszor beszéltek személyesen, nagyobb esélyed van. És a legfontosabb, amit sokan nem szeretnek hallani: figyelj a jelekre. Pl, ha látod rajta, hogy sok vagy, akkor vegyél vissza egy kicsit. Ne telepedj rá, hagyj neki saját teret. Biztosan neki is van saját élete, barátai, akikkel szeret időt tölteni, ezt vedd figyelembe. Ja, és ne legyél féltékeny. Még nem vagytok együtt, ilyenkor még az erősebb kutya b*szik törvény működik. Ha pedig visszautasít, ne keseredj el. Majdnem 8 milliárdan élnek a földön, akiknek a fele kb nő. Majd máskor összejöhet. Ezt is gyakorolni kell, mert a csajozás az egyfajta pszichológiai játék. Remélem segítettem és lesz valami haszna/értelme a kisregényemnek.
2022. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem nagyon beszélünk, discoba voltunk, rátáncoltam és hagyta, de az barátnője közbeavatkozott.
2022. szept. 2. 22:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem suliban nyugodtan keresd a társaságát, csak mondom, ne legyél túl nyomulós.
2022. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen korban a lányokat nem érdeklik a fiatalabb fiúk.
2022. szept. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Elhívhatod akár egy buliba is.
2022. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgess vele először, aztán hívd el pl. sétálni.
2022. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

4 es


ha gazdag akkor érdeklik, rám nyomultak az idősebb csajok mert gazdag vagyok!!

2022. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az a baj vele, hogy nagyon szolid. Csak azzal az 5-6 barátnőivel van és elszigetelik magukat!
2022. szept. 3. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
melyik suliba jár?
2022. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Budapesti gimi


többet nem mondok!

2022. szept. 3. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!