Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy közeledjek ahhoz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek ahhoz a fiúhoz aki bejön? De viszont nem tudom, hogy ő meleg-e

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11.-es fiú vagyok és van egy új fiú osztálytársam akibe teljesen belezúgtam de nem tudom, hogy ő meleg-e. Nem tudom, hogy közeledjek hozzá mivel elég félénk vagyok és nehezen ismerkedek meg új emberekkel meg az elutasítástól is félek... A környezetemben nagyon sok a homofób és nem tudok sajnos erről senkivel sem beszélni... Valaki járt már hasonló cipőben?

2022. szept. 4. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először szerintem mindenképpen kezdj el vele haverkodni. Beszélgessetek, ismerjetek meg egymást. Szerintem így biztos fény fog derülni arra is, melyik nemhez vonzódik. :)
2022. szept. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1. tökéletesen írta, első az ismeretség kiépítése, ha megvan az összhang, közös érdeklődés, akkor lehet barátsággá alakul.

A többi (szexualitás, nemiség témája) majd csak utána jön.

Nem szabad elkapkodni, nálatok főleg nem.

2022. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Egyáltalán, te mennyire vagy biztos benne, hogy meleg vagy?
2022. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy meleg vagyok egyáltalán nem tudok vonzódni a női nemhez.
2022. szept. 4. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Először ki kell derítened, hogy ő meleg-e. Ha ez megvan, utána kezdj közeledni hozzá.
2022. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Kommunikáció. Beszélges vele, legyetek ismerősök, majd barátok, aztán meg majd megkérdezed :)
2022. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én tök ebben a cipőben járok. Szintúgy 11-ben.

Már fél éve próbálok közeledni, de nagyon fura, próbálok jó barátságot építeni de nem nagyon megy. Üzenetekre nem válaszol hogy talizzunk, személyesen meg gyorsan elterel. Egyszer taliztunk sulin kívül, meg elmentünk moziba de most nagyon nagyon fura lett és mogorva. Szerintem leesett neki hogy meleg vagyok, az én esetemben arra vetek, hogy nem akarja elfogadni hogy ő is az, de nem tom.


Neked mindenesetre könnyebb helyzetet kívánok! :)

2022. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hááát azóta sem beszéltünk...

Már többször mosolyogtunk egymásra meg sokszor van olyan, hogy ránézek és ő elkapja a fejét szóval nem tudom hova tenni, de nem nagyon merek hozzá közeledni mert az osztály már 9.-ben levágta rólam, hogy meleg vagyok szóval ez ilyen nyílt titok. Olyan kis fura fiú mármint van olyan amikor tökre azt hiszem, hogy meleg de a haverjaival meg állandóan csajokról beszélnek szóval még nem nagyon értem. Lehet csak megpróbálja magában elnyomni és nem törődni vele vagy csak még ő sem tudja magáról, hogy ő micsoda és kicsoda. De viszont az is sokszor előfordult, hogy elment mellettem én mosolyogtam rá és ő mintha ignorált volna rám sem akart nézni....

2022. szept. 30. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Félhet a "lebukástól". Sulin kívül nem tudsz vele beszélgetni?
2022. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!