Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez, lehet hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez, lehet hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

A szóban forgó fiúval már negyedik éve leszünk osztálytársak, és a tavalyi évben(amit a tanáromnak köszönhetően elég sokáig a padtársaként tölthettem)úgy éreztem egészen "összemelegedtünk". Voltak pillanatok mikor rendesen azt éreztem bejövök neki, viszont olyanok is voltak amikor nem éreztem így.


Egy fél éve az insta feldobta a profilját, és én be is követtem. Visszaigazolt, majd be is követett, aminek én nagyon örültem..nem sokkal ezután viszont kikövetett és eltávolított a követői közül. Ez azért ijesztett meg mert az összes többi olyan lányt akitől "félhetnék" ilyen ügyben, meg követi.


nemrég újra bekövettem, és azóta követem is...ugyan ő nem követett vissza, ennek ellenére a storyaimat nézi egy ideje.(pont most már kb. 2 napja nem nézi, de ezelőtt nézte)


jelenthet ez valamit?



2022. szept. 5. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem leírni, hogy mikorkikövetett és eltávolított a követői közül, úgy gondoltam azért csinálta, mert nem akarta hogy a többiel azt higgyjék együtt vagyunk, mivel a tanár eléggé "drukkolt" a szerelmünkért

lehet gyerekes így gondolni, de engem ez megnyugtatott

2022. szept. 5. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársad. És ha jól érzem még melletted is ül/ült.

Mégis meddig tartana odamenni, hogy "Hallod amúgy miért csináltad ezt?"

Ha úgy van ahogy mondod, hogy egész jóban vagytok, simán el tudtok beszélgetni erről.

2022. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
értem*, bocsánat
2022. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egész jóban vagyunk, csak nem ennyire…meg mégiscsak ciki lenne ha aztan közölné hogy amúgy félreértettem
2022. szept. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!