Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek???

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek???

Figyelt kérdés

évfolyamtársam a lány, együtt óránk sajnos soha sincs..... Nagyon szép, mindig köszönök neki, többször megöleltük egymást (nem tudom, hogy jött neki, azóta se volt ilyen) . Mindig a barátnőivel van és kb ennyi. Beszélni , május óta hosszabban nem beszéltünk, ott is az osztálytársam beszélt vele és csatlakoztam.


Ja és 12. évfolyamosak vagyunk



2022. szept. 5. 20:47
 1/8 A kérdező kommentje:
én 19 F o 18l
2022. szept. 5. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Használj ki minden lehetőséget. Először ne úgy kezeld, mint férfi a nőt, hanem mint jónismerős évfolyamtársat. Beszélgess vele a szakmáról, az elképzeléseidről, hogy mi a véleménye. S hogy neki mia hosszú távú elképzelése.

És hogy van-e kedve elmenni X kiállítasra, Y színdarabra, Z koncertre elmenni legközelebb. Meséld el, mit olvastál utoljára. Hogy mi foglalkoztat, mi a hobbid szvmb

2022. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak nem tudom mit mondjak neki vagy, hogy csináljam. Ha nagy ritkán látom akkor is a barátnőivel van. Legutobb nem tudom hova tenni de megolelt és o kezdeményezett.
2022. szept. 5. 21:40
 4/8 A kérdező kommentje:
utana rohant tovabb orara
2022. szept. 5. 21:41
 5/8 anonim válasza:
Szerintem írj rá (végülis a 21. évszázadban élünk) hogyha tényleg nincs úgy alkalmad személyesen a társaságát keresni és kezdj el vele kicsit beszélgetni/írogatni aztán hívd el egy talira ahol csak ketten vagytok (pl. egy sétára és ott még jókat is tudtok beszélgetni)
2022. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem tudom mit írjak nemi mármint az első par mondat a nehez
2022. szept. 6. 19:01
 7/8 anonim válasza:
Hát ráirsz hogy szia, megkérdezed mit csinál aztán szó szót hoz
2022. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá. Nem olyan nehéz az. Mondok egy példát, amit például írhatsz neki:


Szia!

XY vagyok, az XY osztályba járok, tudod, a suliban már találkoztunk párszor, és mivel szimpatikus vagy szeretnélek jobban megismerni. Remélem nem vagy ellenére.


Ennyire egyszerű! :D Nem kell ráparázni, tegyél egy próbát, hogy ráírsz, aztán valószínűleg vissza fog írni, és elindul a beszélgetés. Majd ha megismertétek egymást valamennyire, akkor elhívod valahová.


Remélem tudtam segíteni! Sok sikert, kitartást! :)

Ha van valami, írhatsz priviben, szívesen segítek.

2022. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!