Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Össze vagyok zavarodva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, szerintetek mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Szóval az elejéről röviden: együtt voltunk egy darabig az exemmel de véget vetett mert azt mondta még nem áll készen egy kapcsolatra és azt mondta adjak neki egy kis időt míg készen fog állni rá. Kb 3 hónappal később az ő exe ráírt és újra kezdtek beszélgetni aztán kb 1 hónapon belül megint komolyra fordultak a dolgok. Azt kell tudni erről hogy ez egy távkapcsolat szóval nagyon ritkán lássák egymást de folyamatosan írnak egymásnak. És ugye mi barátok maradtunk és szoktunk találkozgatni is és olyankor történnek intimebb dolgok és néha flörtölni is szokott velem. Szóval mondjam úgy hogy barátság extrákkal. Elmondta hogy nem érez irántam semmit de szeret csókolózni meg minden ilyent. Ellenben ott van a mostani csaja (aka az exe) távkapcsolatban akit látszólag tényleg nagyon szeret mivel megemlítette már hogy mennyire várja hogy végre legyen autója hogy tudjon elmenni hozza meg ilyenek. Tiktokon is közös profil képük van és reggeltől késő éjjelig folyamatosan beszélgetnek. Elmondta nekem hogy minden nagyon jól megy köztük csak még semmi csodálatos nem történt még de tudja hogy idővel úgyis fog. És fogalmam nincs hogy mi lenne a helyes lépés mivel én még mindig szeretem őt és bennem van egy kis remény hogy hátha egyszer újra lehetnénk együtt (tudom nagyon utálatosan hangzik hogy szeretném hogy ennek vége legyen megint de na). Nagyon jól kijövünk és nagyon jól érzem magam vele s szeretném egyszer visszakapni. Nem tudom hogy hogyan vagy hogy esetleg ilyen esetben mi lenne a helyes lépés. Előre is köszönök minden választ és tanácsot. :)

2022. szept. 8. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged csak kihasználni akar, és az exe kell neki. Inkább ne pazarolj erre több időt mert csak nagyobb lesz a csalódás.
2022. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Az exét szereti, téged pedig arra használ, hogy kiélje a szexuális igényeit, addig/akkor, amikor azzal a lánnyal nem teheti, akire igazából vágyik. Nem tudom, milyen alapon reménykednél, hogy ebből valaha is lesz irántad szerelem: nem lesz. A helyes lépés az lenne, ha megszakítanád vele a kapcsolatot, hogy túl tudd magad tenni ezen a szerelmen. És felmerül bennem az is, hogy vajon a másik lány tisztában van-e azzal, hogy idő közben a srác veled "intimkedik"? Mert nekem az ő helyében ez egyáltalán nem tetszene, és részedről meg a srác részéről nem túl gerinces viselkedés (téged még megértelek, mert a szerelem sok hülyeségre ráveszi az embert, de a srác csak kihasznál).
2022. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy senkiházi. A barátnőjét szereti, jah persze, csak épp folyamatosan megcsalja. Te csak arra kellesz neki, hogy legyen kibe üríteni. Soha nem lesztek együtt mint pár. Nincs baj a szexkapcsolattal, de azzal igen, hogy naiv liba módra olyasmiben reménykedsz, ami sosem fog bekövetkezni. Neked nem kéne ezt a szexkapcsolatot űznöd, mert így sosem lesz normális kapcsolatod.
2022. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Veled lenne akkor teged is megcsalna, ilyen pasi kell neked ?

Mond meg neki, hogy terhes vagy tőle, hogy fog reagalni az a legjobb proba.

Ne varj tőle semmit mert csak kihasznal.

2022. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem, szex még nem volt köztetek, "csak" csók, meg ilyenek. Mindenesetre gondolom az leesett, hogy veled csalja a barátnőjét... Tényleg kellene egy ilyen megbízhatatlan csávó?
2022. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy téged nem csalna meg, ha együtt lennétek?

Egyébként az lenne a legjobb, ha választás elé állítanád, mert senkinek sem jó ez a helyzet.

2022. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2022. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!