Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Nagyon elrontottam a dolgokat ,vagy van innen még visszaút?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a helyzetet.


Volt egy srác ( a szomszédom) akivel közelebbi kapcsolatba kerültem , de ' elutasítottam' . Nyíltan nem kérdezett rá semmire

( kapcsolat) , hanem voltak olyan megnyilvánulásai ami(K)ről én azt gondoltam/ éreztem ,hogy kiakar használni ,( emberileg) és ahelyett hogy akkor ezt elmondtam volna neki , egyszerűen csak elküldtem ,amit tudomásul vett .

Eleinte köszönt normálisan ,majd idővel már egyre mérgesebben.Lattam ,hogy keres a buszon ,nézi ,hogy ott ülök - e rajta vagy sem , leskelődött utánam stb.

Akkor ezzel nem foglalkoztam , de idővel elgondolkodtam ,hogyha ennyire dühös,akkor bizony én értettem félre a dolgokat . Elkezdett direkt elkerülni....Telt az idő ,nekem nem volt bátorságom eléállni, csak jópár héttel később...aztán reggelente megint találkoztunk,amikor megyünk munkába( én szabadnapos voltam,direkt lementem a kapuhoz, írtam neki egy levelet amit a kezébe nyomtam ) A levélben elnézést kértem a viselkedésemért,leírtam ,hogy mit gondoltam éshogy szeretném új lappal indítani az ismerkedést.

De ha nem szeretné,akkor rendben van.


Nem volt elzárkózó, elutasító, írta ,hogy örülne ennek . Volt nálam egy rövid beszélgetésre, segített is szerelni ( egy 10 perces munka volt) amit meg is köszöntem.


Sajnos nagyon sok minden összecsapott a fejem felett,és amikor 2 nappal később reggel találkoztunk nagyon csúnyán reagáltam ( köszöntem ) neki , kérdezte is később ,hogy furcsa voltam ,nem aludtam jól. Elnézést kértem az aznapi viselkedésem miatt mindenkitől, írta , hogy nem kell elnézést kérni ,ez mindenkivel előfordul.

Azt gondoltam,hogy akkor rendben vagyunk , jöttek a " jó reggelt" üzik , váltottunk pár mondatot, aztán ezek az üzik elmaradtak.


Még küldött fotót ,hogy balesete volt,írtam neki hogy" vigyázz magadra" . Azóta írásban se kép ,se hang .


Ca.4 nappal később reggel találkoztunk,kérdeztem , hogy hogy van, de olyan barátságtalan, ellenszenves, közömbös stílussal válaszolt, hogy legszívesebben otthagytam volna a mondata közepén.

Tegnap összefutottunk volna (!) a lépcsőházban ,meglátta ,hogy jövök és inkább megvárta amíg felérek és csak utána jött ki.

Majd ma reggel megint találkoztunk , köszöntünk egymásnak de nem mertem tőle semmit sem kérdezni ,vagy hozzászólni,mert azt gondolom/ gondoltam,hogy így akár lekoptatni. Megutált volna vagy full dilisnek gondol ,akivel jobb nem kezdeni?!


Annnnnyira jó lenne,ha megmondaná nyíltan ,hogy NEM , de így ...csak találgatózom és reménykedem. Kerüljem el én is ?

( Minden reggel 4:30- kor kint áll a kapuban , tudja hogy mindig akkor megyek le , az ő busza csak 4: 45- kor jön , bőven lenne ideje később kijönnie)


Valaki azt mondta adjak neki időt, megint mások azt ,hogy szerelmes lett belém ( korábban) és inkább kerül ,mert elakar felejteni .


Mióta nem írt,nem írok neki

Nem zaklatom

Nem vagyok " matrica"


Az a baj, hogy belezúgtam és rohadtul fáj,hogy valszeg ezt csúnyán elb*sztam.

Na , mit tegyek ?!?

😔



2022. szept. 23. 16:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nyis felé. A férfiak nem olyan érzelmesek mint a nők.
2022. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiábrándult, de nem mer szemedbe mondani h vége van...
2022. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1- es válaszoló:


Levelet nyomtam a kezébe amibe leírtam a szándékaimat, nem tudom hogyan tudnék még nyitni felé... 😔


Érdeklődtem,hogy hogy van,és az a stílus ...ahogy válaszolt ,( aztán másnap reggel megint normálisan köszönt ) , de félek megint kezdeményezni ,és az egom azt mondja ,hogy már úgyis hülyét csináltam magamból...😔😔

2022. szept. 24. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!