Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy lány aki már elég régóta tetszik. De nagyon csendesnek tűnik, gondoltam ezért inkább interneten kéne kezdeményezni, csak azt nem tudom hogyan, soha nem írtam még rá egy lányra se:|
2022. okt. 19. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól még hogy ő csendes te odamehetnél hozzá. De ha mindenképp rá akarsz írni akkor egy szimpla "Szia! Mizu?" megteszi.
2022. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szia, szimpatikus lány vagy, meghívhatlak valamire a büfében?
2022. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Személyesen nenj oda hozzá!

Én nem foglalkoznék veled, ha egy térben vagy velem, és írkálsz, ahelyett higy odajönnél beszélgetni, bármiről.

2022. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az hogy személyesen, vagy online szerintem tök mindegy. És bármiről beszélgethetsz vele. Én mondjuk sulis cuccokkal kezdenék ha nem tudok mást ami közös. Tanult-e a tz-re? Megvan-e valami jegyzete? Segítene-e megérteni valamit? Akármi.
2022. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, hogy írsz-e neki, vagy odamész, (bár jobban értékeljük ha odamész, de szerintem ha írsz neki azzal sincs semmi gond) semmiképp se egy szia, mizuval kezdj. Ez borzasztó, nem tud a lány rá válaszolni. Szerintem is valami olyasmival kezdj, hogy szimpatikus, szeretnéd jobban megismerni, ezt általában aranyosnak tartjuk, és örülünk, hogy őszinte vagy, hiszen később nem kell azon gondolkodni, hogy csak barátkozni akarsz-e vagy nem. Beszélgess vele bármiről, kérdezd meg miket szeret, figyelj az apró részletekre is. ha később úgy alakulna, hogy jól el tudtok beszélgetni, mindenképp hívd el valahova:) hajrá!<33
2022. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
"Sokáig néztelek. Annyira gyönyörű voltál a csendedbe burkolózva, hogy nem akartam ezt a pillanatot megtörni, inkább csak elmerültem a szépségedben. Úgyhogy inkább itt írtam." Vagy valami hasonló.
2022. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Na, sikerült valami?
2022. nov. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!