Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, milyen fiúkat tartotot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fiúkat tartototok jokepunek?

Figyelt kérdés

16-20 éves lányok!

Kérlek írjátok le, hogy milyen srácokat, fiúkat, férfiakat tartozik atraktivnak. Ha szeretnétek küldöttek képet is. Külsőleg és belsőleg is érdekel. Kérlek írjatok kort is a válaszhoz.



2022. nov. 4. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Párom egy az egyben tökéletes számomra:

A ragyogó kék szemei, a barna haja és a szeplői (utóbbi kettő évszak függő mennyire látszik es milyen árnyalat), az az imádnivaló mosolya.. Teljes mértékben jóképű ember. 🥰


19 (maaaajdnem 20)/N

2022. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, aki képes mosolyt csalni az arcomra. Számomra ő már szép.

A magas, ápolt külsejű fiúk vonzóak alapból is

2022. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
#19 évesen ne hidd nár nőnek magad xd
2022. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

3.

Miért te hol élsz? Nem nő és férfi a két nem? Vagy te valami hibrid vagy? 😂

2022. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
#4 a lányokról hallottál már? Tudod, amikor még valaki nem elég érett ahoz hogy felnőtt legyen. Te hol élsz? Nálatok nincs iskola, vagy mondjuk alap műveltség? Te talán valami fogyatékos vagy?
2022. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Damiano David, Slash, Nikki Sixx, Eddie Van Halen, Ronnie Radke, Chris Cerulli, David Bowie
2022. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

#5

Nagykorú vagyok bőven. Egész nyugodtan nőnek nevezhetem magam. Velem minden rendben, köszönöm kérdésed, de édes, hogy a szellemi képességeim miatt aggódsz.

Aligha lehetsz értelmesebb, műveltebb és érettebb nálam, ha egy N betűbe kötsz bele. :)

2022. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magas vékony fiúk jönnek be. A szőke vagy a vörös hajat nagyon szeretem, de igazából a hajszín nem olyan fontos. A kék szem a gyengém.
2022. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami a külsőt illeti, nekem nincs konkrét ideálom, sokféle típus nézhet ki jól. Mindegy, hogy szőke vagy barna, kék vagy zöld szemű, az összhatás és az ápoltság a lényeg. Plusz nagyon klisésnek hangzik, de a kisugárzása megszépíti az embert. Ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem számít nekem a fiú kinézete, hazugság lenne ezt állítani. Nyilván Quasimodo a Notre Dame-i toronyőrből nem az esetem, de nem elvárás részemről, hogy egy fiatal Leonardo Dicaprio legyen. Talán az egyetlen amit kiemelnék, hogy tényleg számít, az a magasság. Óriási előny, ha magasabb nálam, bár nem sok olyan van, akire ez nem igaz, mivel én elég alacsony vagyok. Ha valaki sportos, az szintén nem hátrány, de teljesen hidegen hagy a kockahas meg minden ilyesmi, csak ne legyen kórosan elhízott vagy nálam sokkal vékonyabb.

A belső értékek már egy egészen más kérdés. Ott valamivel több az elvárásom, bár nem teljesíthetetlenek azok sem szerintem. Fontos, hogy vicces legyen nyilván, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy állandóan megnevettet, de erre is képes, ha úgy van. Viszont tudja, hogy mikor kell komolynak lenni, illetve lehet vele értelmes témákról is beszélgetni. Az udvariasság is elvárás, az ilyen tipikus 'mindent és mindenkit leszarok' stílusú srácok nagyon nem jönnek be. Kb ennyi, nyilván a hűséget meg az ilyen magától értetődő dolgokat kihagytam, mert ezeket mindenki tudja szerintem.

2022. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
9. A leírás alapján engem keresel . :D
2022. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!