Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet csinálni? Akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni? Akkor szeretett belém, de őrülten, miután én már nem tudom?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem, tényleg, hónapokig, ő csak bántott, sosem volt egy jó szava sem hozzám, és nem tudtam mit tenni, feladtam. De aztán azt mondta, hogy igazából nem gyűlölt annyira, és most jött rá igazán, mennyire szeret és mennyit jelentek neki... De én már nem tudom szeretni. Akarom, de nem megy. Mit tegyek? A lány, akiért szó szerint ölni is tudtam volna, szeret, de nem tudom.
2022. nov. 30. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne elfelejteni
2022. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez annyira.. De annyira fájdalmas, hogy akár csak egy hónappal ezelőtt olyan boldog volnék, mint soha az életben.
2022. nov. 30. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megint a mélybe taszítana, ezért is tiltakoznak az érzelmeid
2022. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Lehet jobb lenne most lelépni, kilépni ebből az egészből, elvégre jópárszor meg akartam ölni magam.
2022. nov. 30. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt hogy most is szórakozik veled, látja rajtad hogy kezdesz kilábalni és ezt nem akarja annyiban hagyni, folyamatosan bántott sose volt jó szava hozzád szóval nekem nem tünnek tisztának a szándékai stb


Különben is akinek ilyen természete van hosszútávon is szenvedés lenne egy kapcsolat, egy normális lány többet használna neked.

2022. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én is inkább kilépnék. Semmi garancia nincs arra, hogy a bántások teljesen eltűnnének.
2022. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh, igen, kezdődik megint a viselkedése. Nem, nem fogok belemenni ebbe az egészbe.
2022. dec. 1. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!