Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy csak barátna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak barátnak tart?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségetek szeretném kérni mert nem tudom eldönteni hogy most tetszek e neki vagy csak barátnak tart. Folyamatosan megjegyzi hogy, mennyire szép és gyönyörű vagyok. Ír este hogy jóejszakát, aludj jól meg még a többi, reggel is ír hogy jóreggelt hogy vagyok stb. Megkérdezi hogy telt a napom, mi a programom mára. Többször is mondta már hogy imád velem beszélgetni és akármeddig bírna engem hallgatni mert annykra szeret velem beszelgetni. Írja hogy vigyázzak magamra. El akar hozzám biciklizni csak hogy 5 óra meg egy pici biciklivel mire ideérne hozzám, és azt mondta hogy miattam eljonne. Ma volt órája és azt mondta hogy az alatt a 2óra alatt végig rám gondolt és alig tudott figyelni és hogy megbolondítottam(jó értelemben). És nem tudom most eldönteni hogy mi a helyzet. Nem szeretném magam becsapni. Szerintetek?

2022. dec. 11. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz ennyi buta Jézusom. Tetszel neki! Különbözen miért mondana olyat hogy "megbolondítod" +plusz a többi dolog is erre utal. Viszont teljesen egyértelmű, hogy nagyon is tetszel neki, sőt inkább már szerelmes beléd, de szerintem te is tudod biztos akkor mondjuk nem tudom miért írod ide ki a kérdést. A másik lehetőség, bocsánat, hogy ezt mondom, de nagyon nagyon buta vagy, akkor is megkérdeznéd, hogy tetszel neki ha azt mondja, hogy szeret? JAAA mert lehet , hogy BARÁTKÉNT szeret? JÉÉÉÉÉÉÉZZUUUUSOM!
2022. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ennyire*
2022. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
különben*
2022. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent félre írtam, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy kiírtad ezt a kérdést. Kb , mintha megkérdezném, hogy a Tescoba árulnak tejet? Mert nem akarom becsapni magam, és fölöslegesen elmenni , tényleg árulnak ott tejet?
2022. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg mert már jártam úgy hogy mégsem tetszettem az adott személynek, és kívancsi voltam másnak a véleményére. Szerintem nem vagyok buta azrrt mert ezt megkérdeztem, én is úgyvélem hogy tetszek neki esetleg szerelmes belém csak amint már mondtam kíváncsi voltam más mit gondol erről.
2022. dec. 11. 23:16
 6/9 A kérdező kommentje:
azért*
2022. dec. 11. 23:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De a másik esetben nem ilyen dolgok voltam gondolom. Amúgy lehet, hogy nagyon fiatal vagy az is egy opció arra, hogy ilyeneken gondolkozol. Egy inteligens 20 éves lány azonnal levágja, hogy mit akar tőle egy srác, már abból is, hogy viselkedik, szólni sem kell semmit.
2022. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy tetszel neki.:)
2022. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki,rajtad múlik mit teszel...
2022. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!