Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a legjobb barátom, de neki más tetszik.(nem szereti viszont:/) Mit tegyek?:/

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk barátok, nekem pedig 5 vagy 6 hónapja tetszik.

Kicsit elkezdtünk ismerkedni és kiderült,hogy nagyon jó társaság vagyunk egymásnak, nagyon szeretjük egymást, de én másképpen kedvelem őt, nagyon sok kárt tettem már magamban miatta és más okokból is, ő mindíg segít és meghallgat(és én is őt). Bármit elmondhatok neki azt mondta, de tegnap berúgtam és neki kezdtem el arról beszélni, hogy mit gondolok róla, azóta picit másképp beszél velem, bunkóbban, és nemtudom mit csináljak már.

(Kapkodva írtam elnézést a hibákért, vagy a fogalmazásomért.)


17/F


2023. jan. 2. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elutasított akkor egyértelműen hagyjad a fenébe az egészet, ha csak nem akarsz barátja maradni, bár az érzelmi manipulációk végett óvatosan ezzel. Ha ignorált abban az esetben fogd fel úgy mintha mi sem történt volna és próbáld meg lazán kezelni az egészet (ettől még nem biztos, hogy összejöttök). Én a helyedben ha tudnám valakiről azt hogy más tetszik neki akkor kellő távolságtartás mellett lettem volna a barátja, mert így nem tudnék érzelmileg túlságosan kötödni az adott személyhez, de ebben a helyzetben túlságosan kiszolgáltatod magad az érzéseidnek. A lány részéről barátság akkor se te gondolj bele mást. Biztos lesznek akik máshogy gondolják így amit írtam azt fenntartásokkal kezeld nem kell tényként kezelni amit írtam.
2023. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. jan. 2. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy érzi magát ezek után vagy mit gondol erről az egészről.
2023. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Fiú??
2023. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es: nem, lány.
2023. jan. 8. 02:12
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as: Próbálkoztam vele beszélni bármiről is, de nem akart, néha írt egy pár szót aztán nem is volt elérhető egészen hajnal 4-5ig, csak akkor ír ha én kezdeményzek, ha nem irnék neki semmit valószínű nem is keresne:(
2023. jan. 8. 02:19
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor engedd el a csajt. Aki csak este keres vagy akkor ha te keresed az gáz.
2023. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!