Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek mi baja van velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek mi baja van velem?

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy 2022.December vége felé jöttünk össze egymással,két ünnep között találkoztunk napi szinten.1 hete járunk,2 hete ismerjük egymást.

2022.év végén együtt töltöttük a Szilvesztert is.

Az új év napja után szinte a Messenger beszélgetések,hívások elég ritka és nem látom rajta,hogy szeretne engem.

Ha én keresem fel,nem reagál vissza rám Messenger beszélgetés,hívás útján.Ha találkozóra hívnám,akkor az a válasz,hogy "Meglátjuk."

Ráadásul az új év első munkanapján tudta meg tőlem,hogy nem szeretnék gyereket és emiatt teljesen pipa rám.Természetesen védekeztünk!

Ezen a héten szinte úgy kapok üzenetet tőle,hogy mindig az a válasz "Igen-Nem".

Mi a véleményetek erről?Szerintetek vége a párkapcsolatunknak?

Hagyjam békén inkább?Engedjem el így is,hogy nincs is bejelentve a szakítás?



2023. jan. 8. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Megpróbálta, nem jössz be neki. Mondjuk ezt meg is mondhatná, de hát a gerinc ritka kincs...
2023. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Ebből az jön le, hogy a közös jövő már elúszott, elég elkapkodott kapcsolat is volt, de no para, küldd hozzám a lányt én szeretnék gyereket ;)
2023. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"Természetesen védekeztünk!" - Tehát lefeküdtetek. Ebben a helyzetben szerintem annyi a sztori, hogy kipróbálta veled, de ennyi elég volt, csak kaland voltál neki.
2023. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszotokat!

Akkor nekem ebből az jön le,hogy vége a párkapcsolatunknak.

Csak az a bajom az egésszel,hogy legalább ezt közölné velem!

Hát ez van,akkor megy tovább az élet.Ha akar valamit,akkor keressen Ő engem.

Akkor úgy veszem,hogy szakítottunk és én nem keresem! :((

2023. jan. 8. 11:37
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Talán azért nem ártana beszélni vele, hogy mizu, ennyi volt vagy mi van, nem gondolod?

De nőknél divat a ghostingolás... aztán lehet megint lepontozni, de így van.

2023. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
#4 Azért van ez, mert iszonyat gyáva a csaj.
2023. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt a barátnőddel kéne megbeszélned mert oly’ mindegy hogy itt mi mit mondunk. Felnőtt vagy te döntöd el mit akarsz és tanulj meg döntéseket hozni!
2023. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
#5 "küldd hozzám a lányt én szeretnék gyereket ;)" - Emiatt lettél lepontozva.
2023. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Kellemeset a hasznossal.
2023. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Többet éreztél, mint amennyi benne volt a dologban. A nők amúgy is szeretik húzni a férfiak (fiúk) agyát.
2023. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!