Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak?Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Szerelmes lettem egy lányba, de van barátja. Bejelöltem Facebook-on, akkor letiltott, suliban amikor a folyosón találkozunk,köszönünk de pont olyan az órarendünk, hogy csak elmegyünk egymás mellett, nincs időnk beszélgetni

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 15:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehetsz szerelmes abba akivel 1 szót nem beszélsz és letilt téged?

Ez csak szexuális vonzalom legfeljebb.

2023. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igazából mielőtt letiltott volna, nézegettem a profilját, a szüleiét is, mert sok kép van róla ott is, és mindenhol láttam hogy egy vidám, nagyon különleges szemű lány, aki lovagol és zenéthallgat hobbiból, ezek jók az ember lelkének, tehát gondolom kedves lány
2023. jan. 13. 15:57
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Nem gondolod, hogy kicsit beteges ez a hozzáállás?

Szülei profilját nézed, látsz néhány képet róla és megállapítod, hogy kedves lány...

Két értelmes szót nem váltottál vele, nem csináltok semmit közösen, de szerelmes vagy valakibe pár kép és néhány "szembejövőtel" után, ez nem szerelem öcsém... Csak beképzeled, hogy szerinted milyen belsőleg, mert amúgy külsőre tetszik csak, és ez csak szexuális vonzalom.

2023. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Inkább nőj fel előtte.
2023. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Ez nagyon beteg. Neked pszichológusra van inkább szükséged. Meg se kérdem miért tiltott le igazából
2023. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Gyenge felfogasod van
2023. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
Ez a szerelmet meg sem közelíti.
2023. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
"Szerelmes lettem egy lányba, de van barátja" - Ez nem igazán szerelem, de ha az is lenne, a lánynak akkor is barátja van, szóval tegyél le róla.
2023. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
44%

Te nem vagy normális. Kajak a szüleit stalkolod, mert több a csajról a kép?

Nem csoda hogy letiltott, én pasi nélkül is kerülném az ilyen creepy embereket.

2023. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%
Palacsintát.
2023. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!