Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a lány? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány? Ha hanyagalom, elkezdi törölgetni az ismerőseit de extrémmód?

Figyelt kérdés
De ha meg írok neki, jól elvagyunk, nő az ismerősök száma. Miért teszi ezt? Van valakinek valamilyen ötlete? Nem értem.
2023. jan. 14. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekember, vagy megjött a mensi.
2023. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted az érdekemberséget?
2023. jan. 14. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra tippelnék, hogy ez valami fura módja lehet a figyelemfelhívásnak. Durcáskodás? Amúgy semmi értelme, lányként mondom, hogy ezt a viselkedést én sem értem. De szerintem valami morcos hisztidolog lehet a háttér.
2023. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
menekulj, tapasztalatbol mondom. narcissztikus
2023. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Negyedik: ami azt illeti.. Volt egy megérzésem.
2023. jan. 19. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki azonnal. Ez dedós viselkedés.
2023. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4esnek igaza van. Egy bi barátnőm csaja is állandóan ezt csinálta ráadásul ő volt a legnagyobb paraszt a kapcsolatukban, mert baratnőm nem is hanyagolta őt egy másodpercre sem, de a csaj meg csalta őt. És tényleg eléggé nárcisztikus tudott lenni
2023. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!