Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Amíg beteg volt, le nem akadt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg beteg volt, le nem akadt rólam egy lány, vele töltöttem minden percemet, néha meg is látogattam, majd meggyógyult és az első napon összejött valakivel?

Figyelt kérdés
Ezt úgy hívják, hogy bizony baromira ki lettem használva?
2023. jan. 29. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem vonzódott hozzád, egy tini lány pedig nem tudja hogy mi az.

Mármint neked kell benne kialakítani, ami azt jelenti hogy kezdeményezel vagy különben barátzónába kerülsz és más fiú lecsapja a kezezdről

2023. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem-nem-nem, flörtölt velem, meg minden...
2023. jan. 29. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Igen de te nem léptél a flörtölésre, így úgy gondolta hogy csak barát vagy.
2023. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kihasznált. Persze, lehet, hogy nem tudatosan, de nagyjából ameddig szüksége volta törődésedre (amit mástól nem kaphat meg), addig vonzódott hozzád. Aztán most, hogy már nincs kiszolgáltatott helyzetben, keresett mást.

Egyrészt: sajnálom. Sajnos pont tudom, milyen ez.

Másrészt: eszedbe ne jusson általánosítani, a legtöbb lány nem ilyen.

Harmadrészt: fog még csalódás érni, abban biztos lehetsz. Az életben sok minden lesz, ami nem jön össze, vagy nem úgy, ahogy szeretnéd. De kitartás! Most nem sikerült, máskor fpg. :-)

2023. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi tampon voltál neki. Hagyd a fenébe, és többet ne beszélgess vele.
2023. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Igen, sajnos kihasznált.
2023. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!