Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a valentin nap egy hatalmas baromság?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Vásárlásra ösztönzővé vált ünnep. Ha abban merül ki hogy vesz a faszi egy adag rózsát meg egy doboz csokit, cserébe az csaj piros szettben várva lefekszik vele, akkor sikerült elérni hogy egy csomó felesleges dolgot vegyenek.

Ha mondjuk arra fordítják a napot, hogy elmennek együtt kirándulni, otthon csinálnak valami kaját közösen, vagy hasonló, akkor nagy baj nincs vele.

Mi a párommal nem kezeljük másként ezt a napot, ugyanolyan mint a többi. Akik szeretik egymást, azok a másik 364 napon is ugyanúgy viszonyulnak a másikhoz és nem kell nekik évente egy kötelező piros rózsa hogy tudják, szeretik őket.

2023. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is én vagyok vele. A párom sem viszi túlzásba, de ő azért szeretne valamit adni nekem. Mondjuk ő sokkal ajándokozósabb típus.
2023. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek.
2023. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Valentin nap már arról szól, hogy szórjuk ki a pénzünket csokira virágra meg hasonlóra, mert hogy csak ezzel tudjuk megmutatni, hogy szeretünk valakit. Ez hülyeség. Az év minden egyes napján bebizonyitjuk, hogy szeretjük párunkat. És ezt sokan a mai napig nem értik sajna.
2023. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Én is így gondolom.
2023. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom és a barátnőm is, teljesen hidegen hagy minket ez a dolog.
2023. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is utálom. Teljesen elrontja az ember éves dinamikáját. Most az 5 aktuális szexpartneremből melyiket hívjam el keddre?
2023. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem mi ertelme, nem csak ilyenkor lehet meglepni a parunkat, vagy elvinni valahova... szeretni meg a tobbi napon is szereted, nem csak valentin napkor (gondolom):D
2023. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges dolog.Minden pár nagyot akar villantani étterem, rózsa,csoki miközben bőven elég lenne egy apróság is,ha szeretne valamit adni.Én tuti nem ünnepelném a párommal ezt az ünnepet.
2023. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Úgy gondolom, hogy egy ilyen "ünnep" nem feltétlen rossz gondolat, de eléggé el van túlozva.:/
2023. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!