Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy ilyen városi csoport,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ilyen városi csoport, és a lány, akibe szerelmes vagyok... Már többen írták, hogy egy ribi?

Figyelt kérdés
Most higgyek ezeknek? Nem ebből a városból való vagyok, és kezdek eléggé beidegesedni...
2023. márc. 13. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék egy ilyen csoport véleményére.
2023. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy értik, hogy sok pasija volt, vagy, hogy könnyen össze lehet vele jönni?!

Vagy szó szerint abból él, hogy prostituált? Ennek adnék legkevesebb esélyt.

Vagy simán csak irigylik, féltékenyek rá.

Ha túlságosan fontosnak érzed az ő véleményüket, és neki esélyt sem adsz, hogy veled, hogy viselkedik, akkor lehet, hogy veled is van valami baj.

2023. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az eddigi válaszokhoz csak azt szeretném hozzáfűzni hogy szerintem egyszer ismerd meg, ne hagyd hogy ezek a vélemények túl visszafogjanak, de lehetsz óvatos is egyben, ha észreveszed, hogy valami nem stimmel akkor hagyd a fenébe
2023. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!