Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Story lent

Figyelt kérdés

Egyik barátom és a barátnője ma szétmentek.

A lány már érezte a napokban, hogy valami nem okés a kapcsolatukban, ezért írt nekem, hogy én mit tanácsolok. Természetesen azt szerettem volna, hogy együtt maradjanak, ezért mondtam, hogy legyen türelmes meg ne vegye olyan komolyan.

Közben a napokban egyre többet beszéltünk és azt hiszem, hogy beleszerettem.

Szerintetek hogyan közelítsek felé és mikor?

Én úgy észleltem, hogy ő is hasonló jeleket küldött felém, de lehet csak túlhondolom.

Kb 1,5 hónapot voltak együtt.



2023. ápr. 5. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Én nem óvatoskodnék annyit…ha neked van kedved hozzá meg időd akkor csináld. Valószínűleg nem viselte túl meg az az 1,5 hónap szóval nem lenne nehéz elvinni pár körre
2023. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy jeleket küldött volna, hiszen a kapcsolatát akarta megmenteni. Ne láss ebbe többet bele.
2023. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hu velem nagyon hasonlo tortent, addig jutottam hogy rohadt sokat beszeltunk és a palijaval is szét ment aztan fogalmam nincs hogy teljesen abbamaradt és azota is 1x beszeltunk
2023. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többet belelátni a dologba.Ő a kapcsolatát szerette volna megmenteni.
2023. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg se próbáld, csak ne tedd kérlek.
2023. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!