Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek alakulóban mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alakulóban mennyire illik elköszönéskor mondani, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. azt írom "jó éjt, aludj jól szeretlek ❤️" úgy hogy még nem vagyunk együtt, csak alakuló, ez korai szerintetek?

2023. máj. 1. 21:40
 1/7 Nonameboi ***** válasza:
100%
attól függ, mikyen mértékben alakuló. Ezenkívül emberfüggö is, de ha biztosra akarsz emnni és félsz a reakciójától, akkor ne. Ha eddig alakulóban volt valami, enélkül is alakulni fog valami tovább.
2023. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szeretlek tul sok a vegere. Anelkul teljesen oke
2023. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Alakulóban én nem írnék ilyet, ez inkább kapcsolatban történik meg.
2023. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

ha szivecskét tudsz írni, lehet azzal jobb lenne kifejezni

de pl nehogy ezt <3 félreértse, mert nézhető másnak is. Pl láttam egyszer egy olyat egy videoklip alatt; be volt zászlócskázva, megnyitottam , csak ennyit írt <3 ,és akkor vélhetően szívnek szánta, de vélhetően azért lett bezászlócskázva, mert pl valaki úgy gondolta, hogy pl egy péniszre hasonlít,és nem ismerte a szivecskének ezt a fajta írásmódját.

De amúgy pl azt írhatod nagyon szeretetteljesen, hogy Puszi.

Pl az már egy bensőségesebb, mégse esetleg túl sok, hogy nekiszegezed, hogy "szeretlek". :)

2023. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Total cringe. ilyet a kapcsolat valahanyadik hetében legkorábban.
2023. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi smiley variáció van már, hogy lehet ezzel kísérletezni. Először küldesz egy szivecskét fújó smileyt, ha viszonozzák, utána jöhet a smiley, aminek szivecskék vannak a szeme helyén, ha arra is jó a reakció, jöhet belőle 2-3, kifejezvén, hogy erősödik úgymond a jelentése, aztán jöhet magában a szivecske, majd 2-3 szivecske, majd a szeretlek.
2023. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azóta mizu? Írtad vagy nem ? :D
2023. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!