Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő múlva érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Egy régi osztálytársam 1 hónapja szakított a párjával. Sokáig együtt voltak(2,5 vagy 3 év). Ezzel a nővel jóbarátok voltunk anno a suliban. Ismerjük egymást elég jól. Mostanában költözött vissza a városba. Előtte sokáig nem találkoztunk. De ha találkozunk mindig mosolyog nekem. Keresi a társaságom. Szeret hosszan mélyen a szemembe nézni( régebben nem viselkedett így). Viszont látszik rajta, hogy szomorú és sokszor csak lehajtott fejjel sétál, pedig vidám nő volt régebben.


Azért tettem fel a kérdést mert egyszer egy szakítás utáni próbálkozásom miatt egy másik lánynál akkora kosarat kaptam, hogy azt senki nem hinné el...(Mondjuk azóta már meggondolta magát xd, csak én már nem bízok benne).



2023. máj. 3. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt én nem tudnék kiheverni egy ilyen hosszú kapcsolatot. Még várj, szerintem.
2023. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt egy normális ember szerintem nem heveri ki a volt kapcsolatát..még akkor sem ha egy rakás szar volt, ettől független közeldj azért felé de óvatosan-lassan.
2023. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár hónap azért kell hozzá, főleg ha a férfi szakított. Amikor a nő lép, akkor már elengedte a dolgot.


Én legalábbis így voltam.

2023. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-6 hónap
2023. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!