Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 20 éves fiúnak bejövök,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves fiúnak bejövök, és megkérdeztem, hogy mi tetszik bennem?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy bevallja, a mellem. "Olyan szép, formás, tinicici".


Hát ez elég kiábrándító. Mit tanácsoltok? Küldjem el?


2023. máj. 29. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
xd
2023. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Felfogás kérdése.. Nekem a nno a csojom megsértődött hogy mért jött be nekem. És megharagudott mert a mosolyát mondtam és nem a mellét. Pedig minden pasi odáig volt hogy 16 évesen 85c melle vt
2023. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Te hány éves vagy?

Egyébként ezzel kb. azt mondta, hogy csak a testedre számít, ami nagyjából egyenlő azzal, hogy csak dugni akar.

2023. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
küldd
2023. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

kanos pasit fogtál ki...

te meg idióta vagy.

2023. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
ne kérdezz hülyeségeket
2023. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Küldd el!
2023. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak olyan kapcsolatot akarsz ahol csak szexre kellesz akkor ne engedd el de ha nem akarod hogy csak a tested miatt legyen veled akkor szakíts.
2023. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyeh, mit ne mondjak, elég gusztustalan és tárgyiasító duma ez, én bottal nem piszkálnék meg egy ilyen tagot, de te tudod. Attól függ, hogy te mit akarsz tőle. Ha csak szexelni egy jót, akkor valószínűleg arra nyitott lesz az elmondottak alapján, és miért ne. Viszont nem tudom, mennyi idős vagy, de szerintem ha nem nagyon volt szexuális/párkapcsolatod még azelőtt, akkor ne vele próbáld ki először a dolgot, mert baromi nehéz róla elképzelni, hogy érdekelni fogják a te igényeid, vágyaid, érzéseid, stb. Hidd el, fogsz olyan srácot találni még, aki a melleiden kívül is talál benned majd szerethető tulajdonságokat, sőt, az is lehet, hogy olyan is lesz, akinek nem ez jut majd eszébe rólad először…
2023. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!