Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz lehet ez, amit közölt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet ez, amit közölt velem (többi lent)?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok, és már a gólyatáborban volt szerencsém megismerkedni az egyik lány szaktársammal, akivel elég jól összebarátkoztam, és beleszerettem. Idővel el is mondtam neki, ő persze sajnos nem viszonozza az érzéseimet, mert neki más tetszett (akkor még nem tudtam kiről van szó), de továbbra is barátok maradtunk. Újév környékén összejött egy másodéves fiúval, aki a mi karunk egyik nagyarca, minden programban részt vesz szervezőként, viszont a stílusa nekem jön be, eléggé furcsa és megkérdőjelezhető dolgokat művel. Én magam is haverkodtam vele egy kicsit, viszont ez idővel megszakadt még az előtt, hogy összejött volna a lánnyal. Másfél hónapja egy programon ott voltunk mindhárman és akkor is eléggé idiótán viselkedett a nyilvánosságban, ami nekem már nem kicsit szúrta a szememet, ezért akkor kicsit többet ittam a kelleténél és kicsit ezen összebalhéztam a lánnyal. Aztán kibékültünk persze, és utána arra törekedtem, hogy megpróbáljam teljesen kizárni a fejemből. Pár napja viszont az történt, hogy ráírtam erre a gyerekre kollégiumi jelentkezés ügyében, aztán visszaír azzal az indokkal, hogy amúgy nem kicsit mosolygott azon, hogy pont én írok rá (idáig abban a feltételezésben voltam, hogy ő nem tud arról, hogy tetszik nekem a barátnője), illetve azt írta még, hogy az ugyan nem zavarja, amiket korábban róla mondtam, de hogy a barátnőjével ne balhézzak össze megint akkor se, hogy most szakítottak. Természetesen igaza van, és tisztáztam vele is így a dolgot, még normálisabban is reagálta le, mint gondoltam volna. Viszont azt nem tudom eldönteni, hogy igaz-e az az állítása, hogy szétment a szaktársammal. Kész vagyok elfogadni, ha még mindig együtt vannak, maradnak, de ha most ez igaz, akkor talán még tennék egy utolsó próbálkozást a lánnyal kapcsolatban. Egy-két apróbb jel az elmúlt napokban talán utalhatott arra, hogy tényleg szakítottak, viszont azt az egy-két közös ismerőst, akit eddig kérdeztem, ők nem tudnak semmit a helyzetről. Nagy esélyt látok arra, hogy a gyerek ezzel a kijelentésével megpróbált becsapni, vagy tesztelni, a bizalom hiányában nem tudom mire akart utalni. A kérdésem az, hogy mire lehet több esély, arra hogy tényleg szakítottak, vagy ez csak kamu?

2023. jún. 6. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, megpróbálhatod újra, ha nemet mond, akkor elkell fogadnod. Nem látok bele a fejükbe, lehet hogy még nem kürtölték széjjel és ezért nem tudnak az ismerőseik róla.
2023. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem tök mindegy? Nem kellesz a bukszának és kész. Ha szakított Lacival, akkor majd összejön Petivel vagy Norbival, de veled nem. Mit kaparsz utána, mint egy kutya!
2023. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha simán lezárnád, ahogy akkor kellett volna amikor először elutasított, és nem koslatnál, drámáznál, meg simpelnél a csaj után, akinek NEM KELLESZ? Tök mindegy szakítottak-e, vagy nem.
2023. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előzőek véleményét, ha kidobott a csaj akkor ne próbálkozz, majd ha kellesz neki úgyis tudatni fogja, de remélhetőleg addigra már túl leszel az egészen.
2023. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!