Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés

Azt írta nekem hogy nem érdekli egy kapcsolat sem (fiúról van szó), oké, én megértettem, és csak túl szerettem volna lenni rajta, csak hát 4 hete próbálom kiverni a fejemből. Más dolgokkal foglalkozom, nem gondolok ugye rá, akkor persze valahogy még is felbukkan ("egy játékban elérhető" értesítés (Mi a ráknak?)), és mivel egy osztályban vagyunk, nem is nézek rá meg semmi, még is valamiért állandóan a közelembe kerül VÉLETLEN ÉS NEM DIREKT

Nem tudom hogyan verjem ki a fejemből. Már azt tervezem hogy iskolát váltok vagy nem tudom :(


Ti hogyan felejtettétek el?


2023. jún. 8. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Találj másik pasit

Nem vicc, csak akkor tudod elfelejteni

2023. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hungarikum_202 ***** válasza:

"Nem tudom hogyan verjem ki a fejemből. Már azt tervezem hogy iskolát váltok vagy nem tudom"

Na ezért nem lövünk házinyúlra!

2023. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elfoglalt vagy eléggé , és magaddal is úgymond jóba vagy akkor el fogod felejteni , sportolj , tanulj , bulizz vagy akármi, kösd le magad és menni fog , mert az élet nem csak egy párkapcsolatról kell hogy szóljon fiatal korban , azt hagyd meg későbbre
jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!