Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire ciki, ha egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha egy fiúnak megtetszik a barátja csaja?

Figyelt kérdés
És rá önkielégít? Probléma, ha elmondja a barátjának?

2023. jún. 19. 16:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Najo mi a f@sz van itt

#8 voltam

2023. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Voltam ilyen szituban, én vagyok a lány…

Az exem haverja elkezdett írogatni nekem, aztán egy idő után észrevettem hogy megmozgat a dolog, nyilvánvalóan azért mert az akkori kapcsolatom nem volt jó

Sosem történt semmi a haverjával köztünk, nem akartam megcsalni az exemet, akkor sem ha tudtam hogy rossz kapcsolat

Miután szakítottunk elmondtam neki milyen jó haverja van, es egyikőjükkel sem tartom a kapcsolatot

2023. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Pedig akkor mar dughattál volna a haverjávan? Miért nem dugtál a haverjával?
2023. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy jó kérdés, egész egyszerűen azért mert nem igazán bízom benne, illetve sosem volt önbizalmam kalandokhoz. Így utólag nem bánom hogy nem szexeltem vele, sőt kicsit örülök, hogy végül nem történt meg. Úgy érzem csalódást okoztam volna, nem tudom.

Az első exem haverja, azóta eltelt egy kis idő. Találtam egy olyan férfit aki nem kalandot lát bennem és nem használ ki, a tenyéren hordoz, így már nincs is szükségem semmi ilyesmire, de igen abban a helyzetben gyakorlatilag logikus lett volna lefeküdni vele.

2023. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még a legrosszabb barátom ex-csaját sem szedném fel, akármennyire is tetszene, nemhogy a legjobb barátom aktuális csaját.
2023. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%

#15 lol, kinek Kéne egy olyan csaj akit tudod hogy dugott már valaki?

😆

2023. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#10 Esélyed sincsen, remélem tudod.
2023. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Miert te csak szuz csajokkal dugsz 16-os?
2023. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
4%
Egy szűz lány mindennél többet ér! Az való igazi kapcsolatra. Én nem tudom elviselni azt a tudatot hogy már dugták-nyalták más fiúk is.
2023. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkozol, akkor egyikük sem a barátod. A szemedben ők csak valamiféle eszközök, akik arra vannak, hogy a te életedet színesebbé tegyék, de amúgy nagy ívben teszel rá, hogy nekik is vannak érzéseik. Ez tipikus tinédzserkori defekes felfogás a barátság fogalmáról, ami eléggé gyakori eset ebben a korban. Remélhetőleg kinővöd. Amíg meg nem, addig simán csak fogd vissza önző vágyaid.
2023. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!